Čo znamenajú tieto príznaky?

siimonella
19. nov 2022

Ahojte od včerajšej noci mi nie je dobre. V noci som cítila akoby pulzovanie v podbrušku a dnes ma začalo strašne bolieť na pravej strane krížov, pravá strana podbruška, kŕče v bruchu a vetry. Máte niekto skúsenosť s takouto kombináciou? Mám 10 dní do menštruácie, ale takéto bolesti som nikdy nemala. Na pohotovosť sa bojím ísť, sú tam nepríjemní, akoby som prišla s banalitou.

malacibulka
19. nov 2022

Bud ovulacia alebo PMS. Pre mna je ovulacia rovnako ak nie bolestivejsia ako menstruacia. Bolest krizov je velmi casty priznak.

sense
19. nov 2022

Ono to môžeš mať kľudne aj z tých zastavený h vetrov, alebo pms. Osobne by som s tým na pohotovosť nešla ak by sa stav nezhorsoval. Daj si niečo na vetry skus Termo for a uvidíš.

siimonella
autor
19. nov 2022

@malacibulka nikdy som pns bolesti nemala, pri ovulacii ma občas pichlo v podbrušku ale toto je strašné a bolesť pritom znasam v pohode

petricka22
19. nov 2022

@siimonella mne to tiez pride ako ovulacia. Z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze somraz mala priserne bolesti brucha, myslela som, ze to musi byt nieco vazne, boli to hodiny bolesti a fakt sa to zhorsovalo a nemohla som sa uz ani pohnut, isla som na pohotovost a boli len vetry 😀

siimonella
autor
19. nov 2022

@petricka22 neviem, mám teplotu 38 a zimnicu to sa mi nezdá nič spoločné s menštruáciou

loginexistuje
19. nov 2022

@siimonella sak ale to si nenapisala najprv tak mas crevnu virozu teraz pomerne bezne

ajsha123
19. nov 2022

10 cm od pupka vpravo nadol, tak sikmo. Slepé črevo. Ak ťa to bolí tam, smer pohotovosť

siimonella
autor
19. nov 2022

@loginexistuje pretože mi začala až teraz

siimonella
autor
19. nov 2022

@ajsha123 to ma našťastie nebolí, ak mi to do rána neprejde zajtra pôjdem, nebudem už čakať do pondelka

laurikalalinka
27. nov 2022

@siimonella ale na pravej casti je slepe crevo??a boli akoby v podbrusku a v pravej casti krizov...