Čo znamená tmavá bolestivá vyrážka v podbrušku?

dianka16
10. aug 2012

Čaute baby ,zničoho nič ma po menštruacii začalo pichaťna pravo pod bruchom a bolieť križe ,ked som sa rano zobudila nahmatala som si na pravo v podbrusku tmavu bolestivu vyrazku ,stale ma to tam picha.čo to moze byt boli to ,mate stym niektora skusenosti?

strapco13
10. aug 2012

boli to, je to farebne odlisene od okolia ..sup k lekarovi a necakat na konikovske rady 🙄
mozes mat vselico..od zarasteneho chlpu so zapalom az po herniu /pruh/, horsie nieco si nemyslim
cize bud to vytlacit, vyrezat, alebo operovat..ani jedno nespravis sama, ani nikto tu na MK

maca215
11. aug 2012

Ako pre radu "utekaj k doktorovi" sem isto neprisla..to predpokladam ze vie aj sama 🙂 to si radsej nechajte pre seba...iba sa spytala ci to nahodou niektora nemala....ved na toto je toto forun, či? Ved ani ti si v puberte isto s prvou vyrazkou nebezala k lekarovi 😀
Dianka16 neviem ti sice poradit ale uz my lezu na nervy hned so vsetkym posielaju k lekarovi....a nesuvisi to pichanie nahodou s ovulaciou? Mna vtedy picha v bokoch 🙂

unavenasom
11. aug 2012

nepises kolko dni po menstruacii..cize moze to byt ovulka napr, alebo cokolvek
ta vyrazka s menzesom pravdepodobne nesuvisi ..ak to boli a neprechadza tak k lekarovi
@maca215 ..pokial viem, tak strapco je lekarka, tak asi vie preco ju posiela k lekarovi a evidentne jej poradila viac ako ty
taky pruh nie je sranda...kamaratka mala, prisla o kus creva, len tak tak ju stihli odoperovat 😔 a bolo to strasne rychle, najprv gulicka, zrazu cervene a zrazu take bolesti ze volali zachranku ☹