Čo znamená nadmerná tvorba slín v ústach?

bielalabud
16. jún 2016

Chcela by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s tymto probelmom.mna to totizto trapi uz niekolko dni. Hlavne cez den v noci ked zaspim tak bud to nevnimam alebo sa to zastavi..ale nebudim sa na to ze by som mala plne usta slin. Cez den musim za minutu aj 4 5 krat preglgnut a velmi ma to otravuje hlavne ked sa chcem s niekym rozpravat. Dakujem za odpovede

luciannka83
16. jún 2016

Podľa mňA si sa len začala viacej sledovať. Ja tiež prehltnem 5x za minútu a čo? 🙂

sardinka335
16. jún 2016

Ja len ked to čítam, tak sa mi začinaju v ustach tvorit sliny...je to cele psychika...pozoruješ sa, sleduješ sa.

worker_falcon
16. jún 2016

ach, a ja strašne veľa žmurkám, ale fakt strašne. čoho je to príznakom? a obťažujú ma červené uši, v škole sa mi posmievali, že mám "majáky" 😀 😀 😀 😀 A môj ukazovák je kratší ako prstenník, čo myslíte, mám ísť s tým za doktorom? A čo je najhoršie, určitá časť môjho tela nesmeruje dohora, ale mierne doľava. Znamená to, že musím ísť voliť SMER? Alebo to radšej nechať operovať? 😎

matyuska
16. jún 2016

Neviem ci je to ono, ale moj syn ma zvacsenu nosnu mandlu a tiez zacal vela slinit.Lekarka povedala, ze je to normalne, koli tej mandle nemoze dychat nosom a aby sa mu usta nevysusovali telo sa takto brani.A teda slin ma naozaj vela....