Čo za vyrážky to mám na rukách?

babybear
6. okt 2023

Zdravím,prosim vas čo môže byť toto?Svrbí ma to ,páli a v strede je take biele.Mám to na prstoch a už aj na nohách tiež na prstoch 🙈🤦‍♀️ Ďakujem.

andreakg
6. okt 2023

@babybear nemala si teplotu?lebo mne to príde ako ruky nohy ústa vírus

babybear
autor
6. okt 2023

@andreakg Mala som teplotu včera

andreakg
6. okt 2023

Tak si pozri na nete ten vírus,bežné je to detská choroba,ale môže sa nakaziť aj dospelý

babybear
autor
6. okt 2023

@andreakg A aky krem si mam nato dať?Neviete nahodou?

andreakg
6. okt 2023

@babybear ak to bude svrbieť tak kľudne zober dithiaden,zodac a mastiť fenistilom

babybear
autor
6. okt 2023

@andreakg Kolko to prosim trva?Nič sa mi neda robit lebo ma to boli

lienka.7
6. okt 2023

@babybear podľa mňa to mas ekzém. Na svrbenie pomáha hypermangan, obmyvat vodou. Fenistil ti nepomôže, minimalne flucinar.

yanni
6. okt 2023

Ruky-nohy-usta. pozor, je to nakazlive.

taminka1986
6. okt 2023

@babybear som kus slepa lebo nevidim dobre na tych fotkach ci je to to co si myslim,ale pises ze to svrbi a pali. Su to pluzgieriky ktore svrbia a palia a potom ako keby prasknu? Ak neprasknu same hned, vedia sa aj zapalit a boli to. Mavam obcas to iste,vacsinou na jar. Kedze to mam len sem tam na prstoch ruky,neriesim to ale na nete som nasla pod dgn dyshidroza nieco podobne ale ovela rozsirenejsie ako mam ja a to uz asi je problem.

ankare
6. okt 2023

@babybear nápis do skupiny Zdravotníci na MK

babybear
autor
6. okt 2023

@taminka1986 Mám tu infekčnu chorobu ruky,nohy,usta...uz som si vygooglila🤦‍♀️ synovec 10ročny to má tiež

babybear
autor
6. okt 2023

@yanni za kolko dni to prosim prejde?

yanni
7. okt 2023

@babybear neviem ako dlho je to infekcne. U nas to mali len posledne dve deti a zistili sme to az ked uz bolo po vsetkom. Mladsia vtedy ca. rocna mala len 2-3 bodky na rukach, inak nikde nic a starsia, vtedy 4 roky, zase len na chodidlach par vyrazok.

babybear
autor
7. okt 2023

@yanni Myslite že by som mala íst s tymto na pohotovosť?Doma mam len obyčajny sudokrem

yanni
7. okt 2023

@babybear na pohotovost nechod. Co tam chces nakazit este dalsich x ludi? Zavolaj sojej obvodnej, nech ti da PN pokym ti to nezmizne.

babybear
autor
7. okt 2023

@yanni A čo si mám dat na bolesť?Flector?

yanni
7. okt 2023

@babybear No to ja neviem. Vygugli, co sa na to moze. Moje deti ziadne bolesti nemali. Alebo zavolaj na pohotovost, co si mozes dat.