Čo všetko si holíte?

1. aug 2020

Čaute baby,čo všetko si holite?Iba nohy,podpazušie a bikiny alebo este niečo,A ako často?
Dakujem za odpovede

damtiporiti
1. aug 2020

A ty?

autor
1. aug 2020

@damtiporiti no ja si holim nohy,podpazušie,bikiny a brucho 🤷‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ovaaa
1. aug 2020

A na co ti to je?

havana40
1. aug 2020

Niektore moje kamosky si holia aj ruky 🤷‍♀️ ja nie len 3 zakladne veci 🙂 to staci podla mna

damtiporiti
1. aug 2020

Tak to ti veľmi gratulujem. Aj každej čo bude nejakému trollovi písať kde sa holí a on si na tom bude robiť dobre.

juhseverzapad
1. aug 2020

Nohy iba po kolená, nakoľko vyššie už nič nerastie, podpazušie a okolie bikín

sunny8
1. aug 2020

Nohy raz za rok 😁 iba po stehná .. skoro nič mi nerastie .. podpazušie je snáď samozrejme

laila22
1. aug 2020

Ja aj trávnik okolo domu.. 😂

mariejenka
1. aug 2020

Ja egreše,a predávam ako hrozno😊😊😊
Srandujem...✌✌✌✌
Klasika pachusky,pukanu,nohy

damtiporiti
1. aug 2020

Ja si ako správna Lesana neholim nič, aj obočie mám len jedno.

sejan
1. aug 2020

@mariejenka 😂😂😂😂

caroline_
1. aug 2020

Začnem od hora dole :D chĺpky nad perou, pazuchy,ruky komplet celé od zápästia po rameno, brucho,chrbát v krížovej oblasti,zadok :D, celé nohy aj stehná, a palce na nohách a samozrejme aj tam dole :D robím to tak už od 14 rokov , teraz mám 22 a nie som žiadna opica ani keď sa dlhšie neholím, je to mýtus :D keď si ešte k tomu umývam vlasy tak to mám tak na hodinu a pol :D :D

juhseverzapad
1. aug 2020

@caroline_ Preboha 😲

sissy27
1. aug 2020

@mariejenka odstrelilo mi dekel práve 😂😂😂😂😂

petulda333
1. aug 2020

@caroline_ aj ja tak, ale ja mam hrozne zarastene ruky a zadok 😪

caroline_
1. aug 2020

@juhseverzapad čo ? :D

caroline_
1. aug 2020

@petulda333 ja ani nie, skor len take jemne chlpky ale vadi mi to, ked uz tak vsetko alebo nic, a milujem ten pocit ked som vsade dokonale hladka :D

petulda333
1. aug 2020

@caroline_ to mas stastie, ja otras

goodidea
1. aug 2020
caroline_
1. aug 2020

@petulda333 tak to holenie musis asi praktikovat dost casto ze ? :D ja sa holim cca tak raz za dva tyzdne, ale skoro stale som doma takze nemusim byt nonstop tiptop oholena a manzelovi je to jedno :D ale keby som niekam chodila tak samozrejme castejsie... inac ja to neznasam, je to strasne zdhave a kupelna sa premiena na saunu :D

jankapepe
1. aug 2020

Brucho?

juhseverzapad
1. aug 2020

@caroline_ Čo čo?

caroline_
1. aug 2020

@juhseverzapad ved ty si mi odpisala že preboha, tak ja som sa opytala že čo preboha ? :D

juhseverzapad
1. aug 2020

@caroline_ Ruky? Načo? Celá hanba? Načo? Brucho? Načo? Ja neviem a ani nechápem.

caroline_
1. aug 2020

@juhseverzapad ved som napisala ze preto lebo mi to tak vyhovuje byt cela hladka :D :D ja zas chapem ked sa niekto neholi vobec, alebo len ciastocne , kazdy nech si robi ako uzna za vhodne 🙂

juhseverzapad
1. aug 2020

@caroline_ S tým súhlasím, ale podľa mňa to nie je úplne zdravé.

caroline_
1. aug 2020

@juhseverzapad moze byt, minule som nad tym rozmyslala ze nejaku funkciu tie chlpky mozno fakt maju,ale zatial som nedospela do stadia neholenia sa :D

juhseverzapad
1. aug 2020

@caroline_ Ruky, nohy, brucho žiadnu, možno kedysi, aj podpažie. Na hanbe slúžia chĺpky na zamedzenie prístupu baktérií do močovích ciest a predchádzajú vzniku mykóz a chlamýdií.

petulda333
1. aug 2020

@caroline_ ale to len ked ideme k vode a tak (nohy, zadok a krize) . Muzovi to nevadi, inak sa holim raz tyzdenne