Čo vám pomohlo pribrať?

1. jan 2022

Dobrý večer... Viete mi odporučiť z vlastných skúseností co vám pomohlo pribrat? Ci už dáke doplnky, strava. To je jedno. Hlavne nech priberiem. Potrebujem pribrať 10kg. Po pôrodoch som strašne schudla a neviem ani za svet pribrať... Teraz cez sviatky jem koláčov na kila a na váhe po nich niet ani stopy.... Mám 2 deti, 2,5 roka a 1,5roka.

andrea_prestastna
1. jan 2022

Pivovarske kvasnice, b komplex

savanna
1. jan 2022

Vianocne obdobie.

arrram
1. jan 2022

Vek 🤣

autor
1. jan 2022

@arrram ak budem po mojej mame, tak na staré kolená budem na tom ešte ako teraz

simsalabim
1. jan 2022

Neporadim, mam taku kolegynu, moze zjest aj slona a nic. Co ta toho za den pozerie 🙊 Nech mi nikto nehovori, ze nadvaha je iba o strave a cviceni. No nie je… je to aj genetika.

alfonzia10
1. jan 2022

Posilovat, cvicit s vahami, lebo potrebujes nabrat svalstvo. Samozrejme jest maso, aby si mala z coho naberat. Ak sa budes tkacit len kolacmi, mozno priberies, ale neforemne

arrram
1. jan 2022

Ja som do mojej 45 vazila 48kg 168cm. A uz mam o 4 roky viac 58kg🤔

stanulienkat
1. jan 2022

A akú máš výšku a váhu? Sladkosťami a koláčmi by som to neriešila, skôr nejakou zdravšou alternatívou. Sice neviem akou...Mozno cvicenie?

mirkaz156
1. jan 2022

Keď to nejde tukmi tak cvičením. Tiež s tým bojujem. Dieťa mám jedno a ja 162cm a 43kg. Po pôrode rapídne dole zdravotné problémy schudla som na 41kg. Pred tehotenstvom cca 46-47kg. Začala som cvičiť aj s vlastnou váhou chcem sa dopracovať aspoň na 48kg 🙏🙏🙏😬😬. Tiež zožeriem aj slona a vyzerám ,,ako z koncentrátu,, 🤦🤷. Ešte by som chcela upraviť stravu 🤷

autor
1. jan 2022

@stanulienkat 161cm a 45kg... Keď nemám veľmi čas na cvičenie, ale keď mam tak cvičím...som veľmi vyčerpaná...pri prvom dieťatku som sa vrátila ku pravidelnému cvičeniu, ale teraz to nie je už také jednoduché...

matana2
1. jan 2022

Mne pomohlo ratat kalorie. Skutocne clovek si mysli ze kolko zjedol a ze je plny ale potom to zrata a zisti ze zjedol len okolo 1500-1700kcal a to mozno tak staci na udrzanie vahy ale nie na pribratie. Potrebujes zjest denne 2000kcal a viac. Som mala po porode 46kg a teraz mam 50 obcas 51kg (to bola moja vaha pred detmi za mlada) takze som spat kde som bola aj keby ze chcem pribrat viac tak to uz neriesim. Zatial staci.

akinom0077
2. jan 2022

Ani nezalezi az tak co jes… ale system akym jes ak budes jest 2-3x denne velke porcie priberies.

behulka
2. jan 2022

Odporúčam začať preventívkou u lekára, zistíš aspoň približne ako na tom zdravotne si, či potrebuješ výživové doplnky. Nutridrinky sú jedna z možností aspoň na začiatok, tie vie predpísať lekár.
Pravidelná zdravá strava + cvičenie, keď trochu zosilnieš a dostatok spánku. Nemáš niekoho, kto by deti postrážil aspoň na hoďku, dve raz, dva krát týždenne aby si si oddýchla ? Držím palce, deti rastú, s časom to bude snáď už len lepšie 🙂
Mala si vždy takto nízku váhu alebo len teraz pri deťoch ?

autor
2. jan 2022

@behulka nemá. Svokra ich nechce, lebo ešte nevedia hovoriť a chodiť na WC a moja mama je vyťažená deťmi môjho súrodenca, keďže sa kúsok ku nim prisťahovali. A nikoho iného kto by strážil nemám... A schudla som až pri deťoch. Dovtedy som mávala 52-55kg