Čo vám pomohlo pri zápale močových ciest?

zaneta006
9. dec 2021

Ahojte baby, čo vám najviac pomohlo na chronický, prípadne akútny zápal moč. mechúra/rúry .. Chcela by som liek ktorý stojí za to a nie 15€ a nič z toho 😊 Samozrejme už som bola aj u urológa a dal mi trojmesačnú liečbu ktorá mi pomohla.. teraz to je skoe z toho že som bola slabo oblečena.. help

kamila58
10. dec 2021

@zaneta006 Mne naozaj pomohla Blokurima 🙏 Je to síce drahšie, ale stojí to za každé euro.
Pri akútnych ťažkostiach zvýšené dávky - podľa odporúčania, inak preventívne po sexe alebo ak cítim, že niečo nie je úplne ok.. musím zaklopať, ale cystitída sa mi vyhýba 😊
Samozrejme ak sú už bolesti alebo to nepodchytím hneď keď cítim náznaky, tak dr. a ATB.

izidoraaa
10. dec 2021

blokurima u mna super vec....ozaj pomaha...a hlavne aj preventivne brat

miadi
10. dec 2021

Brusnice

alenamihal
10. dec 2021

no mne pomaha urologicky caj s domacimi brusnicami ...ale ja to pijem aj preventivne...

zaneta006
autor
10. dec 2021

@kamila58
@izidoraaa
ďakujem, ja som predtým brala blokurimu, ale nemyslim si, že mi to nejako extra pomohlo. Ale iný liek nevidím.. 😔

kamila58
12. dec 2021

@zaneta006 Užívala si to aj tak ako je popísané v príbalovom letáku pri akútnych ťažkostiach? 4x denne + 1 pred spaním a postupne znižovať?
Ale tak každý organizmus je individuálny.. mne napríklad nikdy v živote nepomohlo nič s brusnicami 🤷