Čo vám pomohlo pri liečbe alopécie?

22. feb 2022

Dobrý deň.Žienky prosím čo vám pomohlo na liečbu alopécie? už nevládzem som zúfalá.. vyskúšala som xy produktov aj vutaminov domácich receptov..pravidelne navštevujem kožnú a tie holé miesta mi nechcú zarast.Za každú radu budem vďačná

renata1405
22. feb 2022

Skus odfotit ako vyzeraju tie hole miesta ci su to len riedke vlasy alebo mas hole kruhy ako mince.Kozna ti nepomoze. Mezoterapiu si neskusala?

audiova
22. feb 2022

aj ti dala kožná na to niečo? ja som mala alpikort a potom minorgu tuším sa to tak volalo. keď sú kruhy to zvykne zarásť.ako dlho to máš?
viem čím prechádzaš.ja mám tiež alopeciu ale univerzálnu.pred 3 rokmi mi vlasy vypadali úplne.tiež som vyskúšala všetko od liekou ,kortikosteroidou,homeopatiu ,ajurvédu , puva lampu.no proste všetko.tak som sa s tým musela zmieriť.bolo to naozaj veľmi ťažké .tak som si kúpila parochňu,čo bolo pre mňa konečné.takže tak.
Ale tieto kruhové zvyknú zarásť. len sa to zvykne aj vrátiť,kedy to nikto nevie keďže na to nie je liek.
želám ti aby si to zvládla a určite to dobre dopadne.neboj . držím palce❤

autor
22. feb 2022

@audiova mám to asi rok razom mi to išlo zo stresu...a nie a nie zarást.Najskor mi dala dusík dusikovu terapiu za tým alpikort a methyonin vlasové hnojivo a laserová terapia

audiova
22. feb 2022

no to je uz dosť dlho teda ☹ ešte som mala saw pawleto. skús pozrieť na internete .potom už len prednison ale to je krátkodobé .mne po nom aj začali rásť vlasy ,ale po prerušení aj vypadali.má to vela nežiedúcich účinkou.mne to za to nestálo. tú laserovú si mala puva lampu?

audiova
22. feb 2022

Tak saw palmetto sa to volá

audiova
22. feb 2022

Pozri www.mojevlasy. sk to je diskusné fórum. Tam ti možno ešte poradia. Aj ja som tam chodila ale ja som iný prípad. Skús

audiova
22. feb 2022

Ozaj a ešte ma napadlo. Zo štítnou žľazou nemáš nič?

luccija
22. feb 2022

Moja kolegyňa to bola zo stresu a miesta jej nikdy nezarastli, ale dávala si tak vlasy, že to nebolo vidiet

autor
22. feb 2022

@luccija tiež mám tak mám nemám okrúhle ložiská ale na boku úplne zriedene až mi koža presvitá... tiež si myslím že stres... krvný obraz,SŽ zrak všetko v poriadku... nechápem rok sa mi ťahá a všetko som vyskúšala chodím ku koženej ako na hodiny klavíra

alexandra2010
22. feb 2022

kortikoid mast asi 1-2tyzdna. vysoke davky B, D Zinok, Selen a C vitaminu, A domaci zihlavovy elixir lokalne. Po pol roku zacali dcerke rast vlasy.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz