Čo vám pomohlo na vredové a boľavé akné?

ianka94
7. feb 2022

Ahojte co vam pomohlo na bolave akne ci uz po tvari alebo niekde po tele(chrbat,hrudnik)? Som rozhodne proti antikoncepcii a tak som brala 3 mesacnu kuru vitaminov ACNEVAC NEO a DEREFLIN +GELIK BELAKNE... ako nahle maju prist zenske dni,bolave akne sa znova objavuju, najhorsie je ze ponich ostavaju aj jazvicky...

falbala132
7. feb 2022

mne to vyliecilo take obrovske pravidelne sa opakujuce vredy na sanke a uz nikdy sa nevratilo - kura so samponom Nizoral. ano, sampon, na tvar, ako maska 2x tyzdenne 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domiklik
7. feb 2022

@ianka94 poriadne dermatológie vysetrenie

lucijalucy
7. feb 2022

Dávam si túto mastičku, pomáha mi to, urýchľuje hojenie. Ale inak nič veru.. tiež ma to trápi.

falbala132
7. feb 2022

baby, skuste ten sampon, mne tiez nic nezaberalo, nic... az ten Nizoral.

sojorez
7. feb 2022

Mne pomohlo vysadit vsetko s obsahom mlieka. Dovtedy u koznej ako na klaviri, gyneko vysetrenie, zuby, zaludok, aslo faktor... Nic nepomohlo. Az ked som kvoli kojenemu synovi drzala bezmliecnu dietu, tak sa mi plet vycistila. Dovtedy ma ani nenapadlo, ze by to mohol byt problem. Akonahle to porusim, vyskace mi bolave podkozne akne.

marcellka32
7. feb 2022

Aloe Vera gél piť pol roka+probiotiká probiofix vnútorne tiež, pleť je odrazom zanesenych čriev

ianka94
autor
7. feb 2022

@falbala132 cooze??? Nizoral? Ten sampon mam tak urcite vyskusaam

ianka94
autor
7. feb 2022

@falbala132 tak ten sampon rozhodne vyskusaaam 🙏

falbala132
7. feb 2022

@ianka94 skús, tajný typ od jednej kozmeticky ;) sama som neverila

ianka94
autor
8. feb 2022

@falbala132 dnes som si snim umyla tvar ,,,, takze len 2x do tyzdna staci? Alebo to treba nechat nejak aj posobit?

zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz