Čo vám pomohlo na vodu v kolene?

27. jún 2023

Ahojte, manžel má vodu v kolene, dosť veľky opuch a aj ho to pobolieva...žiaľ je v zahraničí a vráti sa až o dva týždne...chcela som sa spýtať, či poznáte nejaké babské recepty, ktoré by mu zatiaľ mohli pomôcť kým navštívi lekára...ďakujem krasne

nataly86
27. jún 2023

Noha do kľudu a ľadovať koleno

stefi_k
27. jún 2023

Aj v zahraniči su lekari, čo bude dva tyždne pracovat s opuchnutym kolenom ?

mudracucoriedka
27. jún 2023

Kludovy rezim, v sede slebo lahu podlozit nohu vankusom, aby bola vyssie, kompresne obväzy a ibuprofen

autor
27. jún 2023

@stefi_k vďaka za super radu

stefi_k
27. jún 2023

Podla mna najlepsia, ktora tu padla, pretoze si napisala, ze ma "dost velky opuch". Co bude cakat, kym si to koleno uplne znici ? Vies urcit co sposobilo vodu v kolene ? Je pritomny zapal ? Aspon dufam , ze tam pracune legalne, tak ma zabezpecenu aj zdravotnu starostlivost. Roky pracujem v zahranici a predstav si, ked som chora proste idem k lekarovy v zahranici, uz len z toho dovodu aby som pnku nemusela riesit cez xy uradov.

autor
27. jún 2023

@stefi_k ach...pýtam sa na vodu v kolene babské rady, teba je hovno po Tom čo tam robí či legálne pracuje alebo šiel zbierať na čierno maliny niekam...šiel k umierajúcej máme a proste neopúšťa dom, ju...babské rady prosila som preto, lebo neumiera a ani ho to neboli, skôr pobolieva raz za 3 dní...ešte chces počuť predpokladám , že prečo o dva týždne sa vráti, čo ak jeho matka dovtedy neumrie a on ju hnusak jeden opustí skôr...aj na to mám odpoved, no kašlem už nato...baby vyššie ďakujem vám...