Čo vám pomohlo na vlasy?

mara2010
17. feb 2022

Ahojte čo vám prosím vás pomohlo na vlasy keď padajú veľmi som po porode a všade vidím samé vlasy

thereisabear
17. feb 2022

Iba čas.

kuriatkocervene
17. feb 2022

@mara2010 vraj na to nepomáha nejako nič, môžeš skúsiť zinok, selén ... ale vraj treba vydržať a keď sa hormóny ustália bude to zas OK 🙂

mara2010
autor
17. feb 2022

@kuriatkocervene už som pol roka tak hádam to prejde mám pocit že už ani vlasy nemám :(

kuriatkocervene
17. feb 2022

@mara2010 ja som 3 mes. po pôrode a tiež mi strašne vlasy padajú a mám kúty 😒, dala som si ich skrátiť a aspoň vyzerajú hustejšie. Na fóre mamičky písali o lopúchovej vode, vraj pomáha. Ja som brala syrel hneď po pôrode a vlasy mi nepadali, možno ho kúpim zase a uvidím, ako mi pomôže teraz.

1ivka12
17. feb 2022

@mara2010.
Ahoj
Aj mne strašne padali vlasy po pôrode. Skúšala som kadejaké šampóny, tonikum no nič.
Ale asi pred 2mesiacmi som si objednala jeden produkt a môžem povedať že sa osvedčil.
Vlasov je na kefe a vo vani po umytí minimum.
Naozaj mi to pomohlo. Vôbec nieje drahé okolo 4e som za to dala. Skus 🙂

merlinja
17. feb 2022

@1ivka12 ja mám šampón na rast a masku. Myslím, že rastú rýchlejšie, ale či menej padajú neviem. Ona sa to ťažko určuje, lebo keď na zemi nájdeš 20 vlasov 5 alebo 25 cm dlhých tak to je rozdiel. :o)

1ivka12
17. feb 2022

@merlinja super. Skúsim aj ja ten na rast. No ja to viem podľa toho keď si umývam vlasy tak som mala pocit že čo chvíľa budem plešatá 😬ale od kedy som si tamto striekala na pokožku hlavy je tých vlasov fakt že iba zo 5-10 vlasov.
Ja som po každom umytí a česaní zbierala fakt že guču vlasov.a teraz len pár vláskov 😊

merlinja
17. feb 2022

@1ivka12 skúsim aj ja toto objednať. k tomu mám ešte vlasové hnojivo, tak dúfajme .... kolagén za mňa 0 bodov.

anabanana36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snezienkaaa82
18. feb 2022

L-recapin od LR. Aj tonikum, aj šampón.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz