Čo vám pomohlo na vlasy?

marycarrie
11. okt 2021

Ahojte, som zúfala. Už neviem čo robiť. Vyskúšala som všetko, od dixy ampuliek cez konský šampón. Z tiande používam tablety, tie mi krásne zaberajú, vlasy mi tak nepadajú, skúšam aj šampón... ale dnes keď som sa videla v zrkadle a zamerala sa na vlasy. Proste. Homer Simpson ich má hustejšie. Kožná nič nerieši, tá mi dala tiež len tabletky, resp. odporúčila vodičku od firmy, kt. jej dáva za to peniaze. Čo pomohlo Vám?? Rsp. ak má niektorá alopeláciu? Aké lieky, vitamíny. Ja alopeláciu nemám, ale 10 rokov dozadu krásne, husté vlasy... a teraz...

lenku1
11. okt 2021

ako ja som tomu sama nechcela veriť, keďže absolútne neverím produktom, ktorým robia reklamu influencerky, ale mali akciu 1+1 zdarma, tak som si už zo zúfalstva objednala hairburst (šampón, kondicioner a elixír a čuduj sa svete od vtedy sú moje vlasy úplne inde. A to som mala vlasy úplne zdevastované, už som mala "tri vlasy" na hlave. Ale je pravda, že ešte som si istý čas chodila pichať mezoterapiu, ale tá mi zaberala iba momentálne v tom období keď mi ju lekárka pichala, čiže nejaké tri mesiace

marycarrie
autor
11. okt 2021

@lenku1 ahoj, čiže po tej mezoterapii, ked si s nou prestala.. si bola tam kde predtým?? akoze ja chapem ze kazdemu zaberie niečo ine.. sestre zabrali tiez jedny tabletky ospevovane influencerkami ale mne nie.. Niekomu stačí zihľava, mne nie.... takze... konsky sampon tiež nic... preto ja uz neviem ze co

lenicka777
11. okt 2021

K tomuto si teda aj ja prečítam komentáre lebo tiez su na tom moje vlasy biedne

marycarrie
autor
11. okt 2021

@lenicka777 ja sa idem dat teraz ostrihat.. vzdy ked mi vlasy narastu pod klučne kosti, skrátim.. viac nenarastú a dostanú opticky objem... ale to je všetko....

marcellka32
11. okt 2021

Každé vlasy majú svoju hustotu a kvalitu, tým pádom nevedia narásť všetky do dĺžky po pás, mne max pod lopatky (mám 4 vlasy), mám po 40 a jemné vlasy po lopatky, dlhšie by vyzerali hrozne, varím zihlavu, beriem venira vitamíny, mám za sebou plazmaterapiu vlasov,...dajte si vyšetriť štítnu žľazu na endokrinologii

kiwi3
11. okt 2021

@marycarrie sampon ani kondicioner este nikomu nikdy nepomohol, nema ako, ked je na hlave par minut. jedine, co ma preukazatelne vysledky je minoxidil, da sa brat lokalne aj v tabletkach. aj ked neviem, ako to je, ked sa brat prestane, osobnu skusenost nemam.
ale inak by som ti urcite odporucila navstevu lekara, moze to byt nejaky vaznejsi problem, ktory sa takto prejavuje.

0laracroft0
11. okt 2021

@marycarrie sú tu dobre nápady, ja ešte napíšem svoje:
. na noc vlhké zapletať v predklone a opačným smerom
. pred zapletanim si dávam vlasové vody, mám 3 rôzne
. dvíham si na vrchu šišky vlasy ako v tomto videu, čas okolo 3 minuty

https://www.youtube.com/watch?v=aORIC3HAdas


. väčšinou používam na vlasy len prírodu
. farbenie na svetlu farbu dodá objem, ale žiaľ aj ničí a susi

marycarrie
autor
11. okt 2021

@kiwi3 chcem ist k dr na komplet test j na to ci som neni alergicka na potrainy.. ale ked sa spýtam kožnej tak mám pocit, že ma nevníma.. ked jej hovorim o vlasoch... minule osm jej uz kuty ukazalaa, či jej to príde normálne

marycarrie
autor
11. okt 2021

@marcellka32 štítnu mám v poriadku.. vraj krajšiu nevideli....

ikissedagirl
11. okt 2021

@marycarrie hormonalna joga.
treba ist na kurz. nie je to uplne najlacnejsie, ale je to dlhodoba investicia a urcite lacnejsie ako vsetky sampony a ampulky dokopy 🙂

kiwi3
11. okt 2021

@marycarrie chapem, ja som tiez este nestretla dobru koznu 🙂. ale raz ma jedna aspon poslala na rozne vysetretia (a nic mi nenasli). hlavne to moze byt zapal v tele, kludne aj v zube a pod., ktory sa telo snazi riesit a tym padom nevyzivuje vlasy, lebo tie nie su az take dolezite.

kiwi3
11. okt 2021

@ikissedagirl kazda joga je "hormonalna", ked sa cvici dobre.

kiwi3
11. okt 2021

inak ja jogu cvicim niekolkokrat do tyzdna dva roky a vlasy mi vypadavaju stale rovnako.

lubienka39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marycarrie
autor
11. okt 2021

@kiwi3 áno, ja sm mala presne dlhodobo zápal v zube.... a raz aj skrytý.. to je pravda. ale už mám všetko ok.. teda aj podľa zubára - to je jediná výhoda Covidu, že zubár mal množstvo voľného času a dávala som si chrup do poriadku.... teraz som si razom chytila cop, že kriste to čo..... moja ročná neter má hustejšie vlasy..

kiwi3
11. okt 2021

@marycarrie a kedy ti to robili? mozno to teda bolo tym, ale este potrebuju vlasy cas, kym sa daju do kopy. ale ajtak pre istotu chod minimalne este na zakladne krvne testy.

marycarrie
autor
11. okt 2021

@kiwi3 zuby som mala v takomto stave asi rok a pol - 2 dozadu. chcem sa s lekárom dohodnut, nech mi ide urobit komplet prehliadku, od krvi cez hocico... štítnu som bola v lete som myslela ze naozaj niečo nájdu, ale že uplne ok som... chcem od lekára krv a testy na intoleranciu potravín.... inak uz neviem... ja keby si dám zihlavový vývar na hlavu som samá lupina, takže to nemôžem.

sono2
11. okt 2021

V tvojom pripade toto
Ja som mala nižšiu radu za 80 euro lebo som nemala až tak problém
Ešte máš 500 ku za 140 euro
Ono to máš kúru na mesiac
Jedna farba na padanie vlasov, druhá na rast
Ja idem aktuálne kúpiť po rokoch už len na rast
Ale toto fakt odporúčam.
Treba urobiť aspoň 2 kúry
Mne hovorili všetci úplne sami od seba že vlasy zrazu aké mám že zmena.
Mne padali riadne teda ale mne tak z hora ja som dávala len na vrch hlavy
Pozri si to na notine
Keď ti je veľa zobrala by som aspoň tú za 140 euro

kiwi3
11. okt 2021

@marycarrie tak prajem vela stastia, nech to dobre dopadne. ja to tiez mam uz roky, len fakt neviem, ako to uz riesit. akurat na tych intoleranciach som nebola. este mozno ten minoxidil skusit. ale ja to aj stale odkladam, lebo to na mne az tak nevidno, asi mi aj rychlo dorastaju nove... len tie moje vlasy su vsade. pri cesani, umyvani ani nehovorim, to su uplne chumace. a ked si rukou prejdem, vzdy nieco vytiahnem.

marcellka32
11. okt 2021

@kiwi3 minoxidil som tiež mala...až 5 balení, on zaberá keď si to aplikujes, ale...keď s tým prestanes vlasy opäť vypadnú

kiwi3
11. okt 2021

@marcellka32 aj som si to myslela 🙂

marcellka32
11. okt 2021

@kiwi3 je to nanič..ja som už rezignovala, v starobe budem mať parochňu

zahorackaa
11. okt 2021

@marycarrie hm, ja som na tom tiez rovnako. Ked vidim nejaku zensku, co ma hrivu ako kon, je mi do placu. Vravim si, ze mne uz nepomoze ani svatena voda.. pretoze uz skusila asi vsetko 😔

dena138
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurika999
12. okt 2021

@marycarrie Alpecin šampón

zuzika19
26. okt 2021

@marycarrie mne na vypadavanie vlasov pomohli produkty od jednej firmy, vlasy prestali padat, nechty mam pevnejsie, navyse zlepsilo sa mi aj travenie, nie som naladova a dokonca aj imunitu som si posilnila, kludne napiste pre viac info