Čo vám pomohlo na vaginálnu mykózu?

lucia851
28. aug 2019

Ahojte poradte co vam pomohlo na,mykozu?Co si mam v lekarni kupit?potrebujem nieco aj dovnutra aj zvonku

veronikaszabova
28. aug 2019

@lucia851 canesten krem a aj tabletka.
A pomaha mi pit Acidko

merynka3
28. aug 2019

jenamazol

chvostik1
28. aug 2019

Ak si kupis canesten, tak si kup to 6dnove balenie. Jedna tabletka ti urcite nepomoze

marya2
28. aug 2019

Z prirodnych zdrojov sa odporuca kokosovy olej - zvnutra dat na tmpon a zaviest, zvonku normalne prstom ponatierat. Plus vlozka ked to bude trochu vytekat. Moze sa donho pridat aj par kvapiek tea tree oleja.

stanulienkat
28. aug 2019

Je tu milion tem,treba vyhladat.

sapetka
28. aug 2019

Obmedzit sladkosti hlavne

alexandra1995
28. aug 2019

Mne pomohol len Rosalgin easy a od lekárky ženskej do vnútra mastičku fungicidin. Za dva dni bolo po 🙂

niki7892
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki7892
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusindaht
28. aug 2019

A

lusindaht
28. aug 2019

Albisan od znacky Atok (mala som od JVnatur.sk). Viac sa mykozy neopakovali. Tiez odporucam obmedzit cukry, lebo to je zivna poda pre kvasinky. Ak sa nevies vzdat sladkeho tak skus aspon 1 mesiac bez hocicoho s cukrom (1ovocie denne mozes), pit zeleninovo-ovocne stavy. Treba odkyslit organizmus - niekto je nazoru ze prekyslenie organizmu je blbost ale ja som to vyskusala a pomohlo aj v inych veciach.

mufa1987
6. okt 2019

Ahojte.Chcem sa opýtať v pondelok sme mali s mužom sex a kondomom a v stredu sa u mňa objavila mykoza.Myslite ze som ho mohla nakaziť aj keď som vtedy príznaky ešte nemala?