Čo vám pomohlo na rast vlasov?

6. mar 2023

Ide mi o rast nových vlasov, keďže miestami mám až plešiny.Strašne mi padali vlasy, to už prestalo, no zostali mi holé miesta, kde potrebujem nakopnúť rast nových vlasov. Čo sa vám najviac osvedčilo? Ja už dlhodobo beriem Biosil plus aj vitamíny, selén, zinok a stále žiadna zmena. Pomáha Vlasové hnojivo? Odporučte mi niečo, už som zúfalá.

bajka16
6. mar 2023

Žihľavova voda, ricinový olej

gabika0825
6. mar 2023

Veľa báb si vychvaluje vlasovú kozmetiku Andreine Slovenska značka to je, chcela som si tiež kúpiť ale potom som natrafila aj na nie moc dobre recenzie, že to vysušuje pokožku hlavy a vlasy sú mastné po umyti. A tá kozmetika zas nie je nejaká najlacnejšia na pomer objemu výrobkov. A baba čo má tu značku odporúča si vždy kúpiť naraz všetky produkty aby to vraj malo ten správny “efekt” no a tie sady sa pohybujú okolo 100€ čiže to má trosku odradilo. Ale tak treba skusit možno tebe to bude vyhovovat

viky_21
6. mar 2023

Ja som pouzivala cesnakovy z Farmasi. Potom som ho odlozila lebo nejak som nevidela rozdiel. Po porode mi strasne zacali padat vlasy tak som ho vytiahla zas a pomohol. Naozaj mi zacali rast nove vlasy

alofinka
6. mar 2023

mne začali rásť tak že som prešla z čiernej palete na hnedú loreal

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babina_33
6. mar 2023

Mne osobne pomohlo toto tonikum, nejak sa mi ten rast proste rozbehol, za co som fakt vdacna. Objednavala som ho z Najlekarne.

dominika1922
6. mar 2023

@gabika0825 je to veru hovadina. Bola som u nej v salóne a nebola som vôbec spokojná

viestta
6. mar 2023

Navstivit kozneho, alopecia sa musi liecit predovsetkym vnutorne, skor ako bude neskoro a vlasove cibulky uplne odumru

t1nusa
6. mar 2023

mne pomohol cesnakový šampón od Farmasi, reálne za 3 mesiace som mala nové baby vlasky nad čelom, cca po 4-5 som podľa fotiek videla extra rozdiel v dĺžke, po tehotenstve sa k nemu rozhodne plánujem vrátiť 🙏🏻

t1nusa
6. mar 2023

zabudla som dodať že cesnakový funguje predovšetkým na miesta kde sú zachované vlasové korienky čiže pokiaľ máš miesta doslova vypálené a bez vlasových korienkov tam ti poradiť nedokážem žiaľ

safrani
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0825
6. mar 2023

@dominika1922 A hlavne keď má niekto geneticky dane husté a pevne vlasy, tak s rastom vlasov do dĺžky nebude mat nikdy problém. Mna najviac dostalo ako sa slecna začala rozhorčovať nad tým že to nie je žiadna genetika ale že má ešte aj nejaké zdravotne problémy a že jej vlasy sú “drina” to má dostalo najviac 😀😀

dominika1922
6. mar 2023

@gabika0825 presne 😀 mňa robili dve jej baby, však boli milé všetko fajn ale až ich trhali pri tom rozcesavani ich zázračnou kefou a potom ich išli velice fotiť na slnko a že aha aké krásne leskle.. tak im vravím ze na slnku sa všetko leskne. Ostali ako obarene ale mňa neokaslu veru. Som na cgm metóde takže pre mňa to nie je nič prevratné čo robia a ešte k tomu ja som tam pôvodne išla na rašelinu ale usúdili že to nemám ešte také strašné tú psoriázu a spravili mi len nejaký proteínový zábal. Takže za mňa umytie hlavy za 85€.. o týždeň už som sedela v kresle u slečny ktorá sa mi o psoriázu starala vždy.. nuž raz som ju zradila a moja peňaženka ostala prázdna a pokožka v zlom stave 🙂 ale vidno ze majiteľka si vydobila rešpekt u svojich zamestnankýň.. mne prišla byť arogantná

vafinka
6. mar 2023

Ja beriem ťažké lieky a nežiaduce účinky sú padanie vlasov,tiež na niektorých miestach mám skoro nič ale mne pomáha užívať tiamin,pupalku dvojročnú a používam okrem iného aj revalidovy šampón a chyninovy sprej na vlasy,po troskach mi už rastu nové 💪

marcellka32
6. mar 2023

Trichologicke vyšetrenie;ak potvrdia alopeciu, tak nasadia metionin a minoxidyl, nič účinnejšie nie je pokiaľ korene na hlave máš, tam kde korene nie sú, nepomôže ani transplantácia vlasov

autor
7. mar 2023

@marcellka32 ja som mala jedno veľmi stresové obdobie keď mi tie vlasy začali padať...myslíš, že som mohla prísť aj o korene? Predtým som mala celkom husté vlasy.

deniskatimmy
7. mar 2023

Ja som to mala po operácii kde mi vypadali vlasy do plesiny....verte mi nič vám nepomôže len kožná ktorá mi predpísala takú vodičku čo je na predpis len a vitamíny methionin po tomto mi začali až rast vlasy ...tiež som používala hocičo lebo som sa hanbila ísť ku doktorke a nakoniec to bolo to najlepšie tá jej vodička mi pomohla hneď ale je len na predpis

marcellka32
7. mar 2023

Treba ísť na vyšetrenie vlasov k trichologicke, ona ti všetko povie, aj či máš korene či nie, väčšinou vlasy padajú a korene ostávajú, pri jazvovej alopecii padajú aj korene, a to je už nezvratné

beahavala
7. jún 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

tiez som musela zacat riesit vypadavanie a lamavost vlasov, osvedcili sa mi pilulky HAIR AnaGain od ecolife

ninah1486
14. jún 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

tiez som skusala uzivat kadejake produkty ale nevidela som zmenu

u2jana
14. jún 2023

Ja tiez skusam vsetko mozne, teraz mam plantur39 sampon a tonikum a vitaminy Love is in the hair - uvidim za 3 mes, ci to funguje

janka1011
7. mar 2024

@u2jana pomohlo ti niečo z toho?

u2jana
7. mar 2024

@janka1011 plantur39 pozivam stale, vyhovuje mi, ale ziadne zazraky to nerobi. Tie vitaminy som mala 3 mes a nic, teraz si davam kolagen.

hopsas
7. mar 2024

Nič mi nepomohlo okrem henny ..originál bezfarebna zabaly na dlhé hodiny

janka1011
8. mar 2024

@hopsas pomáha to na rast vlasov?

hopsas
8. mar 2024

@janka1011 pomohlo mi to na všetko, na vypadávanie, na alergie...stačili tri zábaly a už bolo vidno rozdiel vypadávanie skoro úplne prestalo...ale treba to dávať dlhodobo

erika3353
5. aug 2024

Ja by som rozhodne nevinila za všetko kozmetiku. Čo sa týka vypadávnia, správna kozmetika bez dráždivých látok môže krásne pomôcť, no väčšinou je príčina inde. U mňa tvrdá voda, pomohol filter a nedostatok vitamínov, pomohol zinok a biotin 🙂 Tiež som prestala nosit utiahnute copy, snažim sa mat co najviac rozpustene vlasy, alebo len jemne zapletený vrkoč, odkedy tak robim, už nemám také kúty. Prirodne sampony su u mna samozrejmost, napriklad aj tie Adreine alebo ine, vyberam aj podla aktualnej potreby vlasov, v lete niečo na mastné vlasy jemné, aj na každodenné použitie, v zime zas niečo výživnejšie 🙂