Čo vám pomohlo na herpes?

Ahojte čo Vám pomohlo na herpes ?

mikitilik29
2. apr 2023

@danielkarebjakova čaj z medovky

nairobi
2. apr 2023

@danielkarebjakova konske dávky b komplex, čiže tri tbl ráno,tri na obed a tri na večer a na druhý deň opäť a zubnou pastou herpes potrieť

venusa85
2. apr 2023

@danielkarebjakova a ja si davam na herpes cajovnikovy olej, hned od zaciatku a nestihne sa mi ani vriedok spravit. Min 3x za den. Za mna je toto top, skusala som.pastu, cesnak, ...

daniela2202
2. apr 2023

@danielkarebjakova jedine alpa

ivette1223
2. apr 2023

U mna jedine B komplex. Mala som obdobie kedy som mala herpesy kazdy mesiac..vyvolaval ho stres, únava...ked uz som citila ze "vylieza" tak som si nátierala miesto cajovnikovym olejom 👍

leniel
2. apr 2023

@danielkarebjakova len podporit imunitu a ja pouzivam bud masticku zovirax alebo tie naplaste

terezia323
2. apr 2023

@danielkarebjakova Mne sa osvedčil B komplex a hneď na začiatku potierat herpes domácou nech sa vysuší. Keď je veľmi zle tak herpesin tabletky

mikitilik29
2. apr 2023

@danielkarebjakova v tehotenstve som mala veľmi často herpes, občasným pitím čaju z medovky sa mi úplne zamedzil výskyt herpesu. A mimo tehotenstva som užíva propolis. Tiež sa mi predstav vyhadzovať úplne herpes.

tanyan
3. apr 2023

Acyclovir krém

janka114petrasova
3. apr 2023

Herpes to je najotravnejší príznak pri zníženej imunite, teda aspoň u mňa sa to takto prejavilo. skúsila by som niečo na podporu imunity napríklad Wobecare enzym - ten je vraj podobný účinkami ako Wobenzym a vlastne je aj od toho istého výrobcu