Čo vám pomohlo na dlhotrvajúci suchý kašeľ?

misickaa4
7. máj 2021

Co Vam ponohlo na dlhotrvajuci, suchy kasel?
Dakujem

miadi
7. máj 2021

Ricola cukriky od kaslu z svajciarskych byliniek.

vulka
7. máj 2021

@misickaa4 Návšteva lekára a zmena liekov.

misickaa4
autor
7. máj 2021

@vulka ale ake lieky ste uzivali/uzivate?

cacianka
7. máj 2021

Mne atb

miadi
7. máj 2021

Ten kasel mala Moja vtedy 4.5r boli sme viac x u dr aj pri mori ten kasel mala 4m raz aj atb brala a nic to nepomohlo. Nemala nic ine len ten kasel .. nakoniec som skusila tie cukriky a pomohlo este aj cosi z brectanu liek pozriem ti nazov .

miadi
7. máj 2021

Prospan Helixia

unicornlady
7. máj 2021

Mne po mesiaci, keď už ma aj pichalo v rebrách pri kašli, mi dala dr. antibiotiká (na zápal dýchacích ciest)

Inak zázvorový čaj, repíkový čaj, materina duška.
Na cmúľanie (často v posteli, aby sa mi dalo zaspať) HERBALMED pastilky (sú rôzne druhy)

karhu
7. máj 2021

antibiotika

ovaaa
7. máj 2021

Majoránkový čaj....

sterea
7. máj 2021

Všetky lieky na kašeľ vysadiť.

misickaa4
autor
7. máj 2021

@ovaaa a ako ste si ho pripravovali prosim?

ovaaa
8. máj 2021

@misickaa4 Ako klasický čaj , vyluhovať 8-10min, kúp si nový sáčok a pridala som aj trošku medu. Účinky si pozri na nete.

vulka
8. máj 2021

@misickaa4 Na tlak

ajsha123
8. máj 2021

Ak je kašeľ prieduskovy, tak zábal na hrudník - zohriať starú plienku, trebárs v mikrovlnke pár sekúnd, natrieť masťou - bravčovou, jazvečou alebo naj propolisovou, dať ešte teplé na hrudník. Viacmenej mať stále niečo teplé na hrudníku, meniť aj počas dňa. Aby ta plienka držala, použiť staré tielko, na ktorom nevadí, ze sa zamastí.
Mala som aj astmaticky kašeľ, tak tam su potrebné vhodné lieky, alebo ak je tam zápal, tak atb... Ale ten zábal je pomoc pri všetkom. Mne na kašeľ najlepšie zaberajú obyčajné kvapky Stoptussin. Lieky na alergiu (je sezóna). Cmulacie pastilky z DM na dráždivy kašeľ... Treba skúšať všetko možné. Raz pomôže to, raz iné....