Čo vám pomohlo, aby ste prestali fajčiť?

horvath99
27. okt 2021

Ahojte dievčatá co vám. Pomohlo aby ste prestali fajčít

koniarova
27. okt 2021

@horvath99 rtg. 😁😁😁

petka1402
27. okt 2021

@horvath99 dieťa

petoccc
27. okt 2021

Pevná vôľa😂

ivkazba
27. okt 2021

Proste som si povedala v jednej chvíli, že prestanem, vyhodila som skoro plnú krabičku marlboriek a viac som si proste nezapálila.

haley7897
27. okt 2021

Rovnako ako @ivkazba som si uprostred cigarety povedala, že je to blbosť. Zahasila cigaretu, zahodila zvyšok v krabičke a viac sa k tomu po 10 rokoch intenzívneho fajčenia proste nevrátila 💁🏻‍♀️
Proste nemaj cigarety a nezapal si 😎

cimage
27. okt 2021

Tiez len tak zo dna na den. Uz mi to vadilo a nechcela som smrdiet od cigariet. Teraz mi strasne smrdia cigarety a ludia co fajcia aj ked si daju zuvacku a umyju ruky, tak to citim.

panda21
27. okt 2021

Prvý krát mi proste preplo a povedala som si dosť. To bolo zo dňa na deň 🤷‍♀️ to som nefajčila asi 2 roky, potom začala po traumatickej udalosti a neskôr prestala kvôli tehotenstvu a zatiaľ sa držím, už nejaké ten rok a dačo 💪

lucia851
27. okt 2021

@horvath99 nie si sama ani ja s tým neviem prestať. Aj keď mam zdravotné problémy

damiana1992
27. okt 2021

@horvath99 semeno na správne miesto 😂😂

lucia851
27. okt 2021

@damiana1992 to je veľmi vtipné. Hahaha

damiana1992
27. okt 2021

@lucia851 je, len ty si suchá

nostres
27. okt 2021

Ja som sa na to chystala dlhšie, už mi proste liezlo na nervy, že som furt na balkóne 😁 mala som takmer dvojročnú dcéru... Jednoducho som si jeden večer povedala že už si nejdem zapáliť, lebo aj tak chcem prestať, krabičku cigariet som dala na nedostupné miesto a od rána, som vždy keď som mala chuť na cigaretu si naliala pohár vody a išla som na balkón so slamkou a cuckala som pomaličky tu vodou, ako keby som fajčila... Večer som si potom jednu zapálila, má ďalší večer ešte jednu, ale stále som chodila s tou vodou na balkón a cuckala, čím ďalej tým menej a menej ,až ma to prešlo... Od vtedy ani jednu jedinú, v apríli to bolo 7 rokov... dôležité je už si nedať ani jednu a úplne najdôležitejšie je naozaj chcieť prestať a potom to už je úplne jednoduché....

elizabet173
27. okt 2021

@horvath99 mojej susedke tehotenstvo, ale potom začala zase a definitívne jej pomohlo, keď si prepočítala, koľko dá za cigarety za mesiac, rok, desať, tridsať rokov

elizabet173
27. okt 2021

@nostres si macherka teda 👍

pinaofina
28. okt 2021

Mne pomohla snada o dieta a to co mi povedal doktor o fajceni a snahe. A zaroven im pomohla aj appka Smoke Free, kde ti rata dni kolko nefajcis, peniaze co usetris a zdravotne benefity, ktore mas.
Teraz uz nefajcim mesiac a pol (nezda sa to dlho ale myslim, ze pre fajciara dost :D) a uz ma netrha si zapalit ani v situaciach/pri ludoch, kde to bolo automaticke. Nesmrdia mi vlasy ani bunda/kabelka, nemusim ist do zimy na balkon, mam lepsiu chut v ustach, ziari mi pokozka a je menej sucha.

andrea140219
28. okt 2021

@horvath99
Mne pomohol aktívny beh 🙂

viera1107
28. okt 2021

@horvath99 pomôže ti len pevná vôľa, musíš to naozaj chcieť.. (vlastná skúsenosť)

ladaniva
28. okt 2021

Stávka o basu šampanského 🤣, nefajčím už 25 rokov