Čo vám pomáha na trenie stehien?

xenia123456789
23. mar 2022

Ahojte ženy chcela by som sa opýtať čo vám pomaha na trenie stehien ? Tučná niesom pri výške 162 cm mám 56 kil .taktiez cvicim aj silovo aj kondične no tento problem mám stále.mám pocit že som asi jedina ktorá v lete kvôli tomu nemoze nosit šortky

0silvia0
23. mar 2022

@xenia123456789 vraj tuhy antiperspirant na stehna pomaha.

simca06022011
23. mar 2022

je na to nejaky prostriedok, niekto vazelinu pouziva, alebo puder (ten zarucene nefunguje, to som minule leto testovala) a este sa chystam na antiperspirant kremovy :D ja som napr. pod suknu/saty su kupila na stehna tie take navleky, ale mne to nedrzi, resp je mi to hrozne neprijemne

veronika3110
23. mar 2022

nie si jediná.. a mne nepomáha absolútne nič.. ani ten antiperspirant, nejaké mastné telové mlieko mi vydrží dlhšie, ale ako to vyschne, tak opäť je ten istý problém.. existujú potom aj také silónky, ktoré sú len do polovice stehien, vyzerajú ako kraťasy, ale mne sa to vždy vytiahne až hore a potom to musím rolovať naspäť.. a o minútku zase..
takže mne pomáhajú už len dlhšie kraťasy ☹️ horšie je to ked je v lete nejaká svadba :D

stastna17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hesloveslo
23. mar 2022

@veronika3110 skus rozpusteným kokos ten mi pomohol

ichbinich
23. mar 2022

Ako prevencia:
- tuhy deodorant
- take "pasy" na stehna, mam z Beponu, su super, maju aj obycajne hladke, aj "rajcvne" cipkove 😀
- niekde som videla take silonkove "bombardaky", akoby odstrihnute silonky, ale iba na stehna

Ked uz stehna oskrete su, najlepsi je detsky puder, staci vecer po sprchnuti nasypat, rozotriet, do rana je pokoj.

lopka1313
23. mar 2022

Mne tiez nepomaha absolutne nic. Natierat vobec, ale ze vobec. Silonky to este zhorsia a bandaletky neviem, nejak mi tiez nedrzia (a to mam original, nie nahrady z ciny)... Pouzivam sortky. Kratke obtiahnute bavlnene. Konecne maju uz aj kratke leginy v obchodoch, lebo par rokov dozadu som mala len take pod kolena... Niektore sice obcas treba napravit, lebo sa vyhrnu, ale aj tak je to rozdiel. A nosim ich aj na svadby/spolocenske udalosti :D len treba mat dlhsie saty a ideal je, ak su vo farbe siat ;) inak sortky kvoli tomu nenosim a tie kratke leginy mam normalne pod suknou/satami.

henrietkatr
23. mar 2022

Podla mna asi treba obmenit cviky a cvicit nieco na stehna. Ja mam rovnaku vysku ako ty a pri tejto vahe som sa necitila komfortne a citila som ze stehna mam vacsie. Teraz mam 51 a je to ovela lepsie a stehna maju aj miernu medzierku. Tym samozrejme nenarazam na to ze by si bola tucna len teda hovorim vlastnu skusenost.

simca06022011
23. mar 2022

@veronika3110 no presne cele sa to roluje :D

moonlight1210
23. mar 2022

Mam klasicke bavlnene biele, cierne a telove sortky. Pouzivam podla potreby a farby oblecenia.
Najlepsia volba a pod suknu priam idealna, kedze navyse odpada aj stres z toho, ze nahodou urobim pohyb, pri ktorom sa da zahliadnut viac, nez chcem ukazat. Sortky spolahlivo ochrania moju takmer skompromitovanu dostojnost. 🙂

ichbinich
23. mar 2022

@moonlight1210
Balvnene sorty su urcite super. Prosim ta, kde si ich kupujes?
Niekedy mam leginy pod kolena ku riflovej sukni, ale kratsie by sa mi tiez hodili 😉
Dakujem! 😍

janetinka27
23. mar 2022

@xenia123456789 mne nepomaha nic, ked nosim saty, suknu, obleciem si pod nu stahovacie nohavice s dlzkou az na stehna

moonlight1210
23. mar 2022

@ichbinich niektore som zohnala pred dvoma rokmi v takko.
Ale mavaju aj v Kicku. A teraz to zas zacina ist do mody, takze tipujem toto leto bude vyber.

erickatt
23. mar 2022

@ichbinich v kik mali? Za 2.50 tusim. Kupila som si asi 6 kusov. Biele

erickatt
23. mar 2022

@xenia123456789 ja nosim cele leto kratne leginy. Z KIK . Vobec sa v tom nepotim a v pohode som to mala aj pod spoločenskymi šatami

ichbinich
23. mar 2022

@moonlight1210
@erickatt
Super, vdaka, kuknem tam, mam aj Takko aj Kik "pod nosom", ale nikdy ma nenapadlo to tam hladat 😉

sima1415
23. mar 2022

Detský púder a tuhý antiperspirant

evelynmozagalega
23. mar 2022

Krémový antiperspirant Rexona - vydržal aj 40 stupňov a žiadne odreniny (treba natrieť od začiatku stehien až potiaľ kde sa dotýkajú 🙂

sweetyna
23. mar 2022

antiperspirant? to som este nepocula to fakt pomaha?

ichbinich
23. mar 2022

@sweetyna
Ano, celkom to funguje.
A fakt je ten kremovy rexona najlepsi 😉

h2
23. mar 2022

@henrietkatr Ono to vôbec nemusí súvisieť s váhou, ale s tvarom tela. Niekto proste má tie stehná pri sebe, respektíve má viac tuku na vnútornej strane. A iná žena môže byť zase oveľa tučnejsia, ako tá druhá a stehná sa jej nešúchajú.

simsalabim
23. mar 2022

@henrietkatr ono to naozaj nesuvisi s vahou tela - resp. nemusi s nou suvisiet. Moja mama bola vacsinu zivota stihla, ale vzdy sa hnevala, ze pancuchy za par dni prederavi medzi stehnami... a nohavice zosucha v priebehu par mesiacov. Ona to pripisovala pevnemu zvazovaniu v perinke, ale kedze rovnaky problem (menej vyrazny) mam aj ja a moja sestra, skor je to geneticky podmiene. Tvar stehien, blizkost noh...

A k otazke - pouzivam antiperspirant, zatial ako tak staci.

mer12
23. mar 2022

Za.mna určite ten tuhý antiperspirant,.fungujem tak už druhé leto,.nosím stále so sebou a keď sa dá natriem, skúšala som aj tie akoby silonkove kraťasy, mne sa to stále vyhrnalo a bolo to nepríjemné a keď už sú ošúchané tak od večera do rána mi pomôže sudocremom natrieť

dadis
23. mar 2022

@henrietkatr To je aj stavbou kostry, ak mas sirsiu panvu a valgozne kolena (nohy do x 🙄) tak stehna k sebe viac priliehaju, je to vezny typ zenskej kostry 😊..ja to mam tak podobne, ale problem s tym mam jedine pri behu v sortkach...pri chodzi a beznom dni vobec a to najradsej v lete nosim sukne a saty. Ale pri behu musim mat zakrytu vrchnu cast stehien, inak mi to je neprijemne (asi aj ako sa v horucave koza spoti a pri behu asi doslapujem blizsie k osi tela)

babulkomale
23. mar 2022

A ja ze komu sa tru stehna nema nosit sortky 🤔 celkovo sortky na dospelych zenach su priserny kus odevu. Absolutne nevhodne.

simsalabim
23. mar 2022

@babulkomale preco su sortky pre dospele zeny nevhodne?

alanko20
23. mar 2022

Sortky nenosim, ked tak dlhsie bermudy,leginy po kolena, suknu ani saty tiez nie, kvoli tym stehnam, nosila som len ako tehotna, aby mi nahodou neprislo zle v dlhych rifliach, ako netehotna uz kaslem na to a chodim v dlhych, ak znesiem. Snazim sa cvicit na tu partiu a uz mam dolu 1cm, dufam, ze do leta sa to trochu zlepsi.

gondyo
23. mar 2022

Sú bezšvové perfektné nohavičky nad kolená,normálne cez leto to ženy nosia,tenučké neviditeľné pod oblečením...chvália,že pekne celulitídu im nevidno pod šatami...viaceré značky bielizne to ponúkajú...skiny, jockey

babulkomale
23. mar 2022

@simsalabim vyzera to strasne, ako po skolacke keby to nosila mama 😃
Nepoviem nad kolena, ale take ze vidno az polky tak to je hnus na kazdom. Sorry, som estet.

janewithane
23. mar 2022

Prípravok na to určený ( proti treniu), používajú ho napr bežci, dal sa kúpiť napr v decathlone..