Čo užívať pri bolesti hrdla ak dojčím?

dadinka123
17. sep 2010

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či by mi niekto mohol poradiť, čo mám užívať pri bolesti hrdla ak dojčím bábätko?
Moc krát ďakujem 😉

stankapk
17. sep 2010

septisan, mne veľa krát pomohol

desszi
17. sep 2010

odporucam homeopatika - homeovox, homeogene 😉

juliap
17. sep 2010

mozes kludne aj tantum verde pastilky aj kloktat ... alebo homeopaticke tabletky su na cmulanie tiez na hrdlo ...

dada07
17. sep 2010

Mne zas pomaha kloktanie soli. Mozno pre niekoho nechutne, ale da s avydrzat a fakt to pomaha proti infekcii.

titkovamiriam
17. sep 2010

kloktat solou 🙂 a pit matovy čaj

8808
17. sep 2010

ja som si kupila v lekarni homeopaticky sprej, a take bylinkove cukriky...

latvia
17. sep 2010

vsetky mozne homeopaticke a bylinkove pripravky ktore v lekarni dostanes a z liekov na bolest paralen a ibalgin.najucinnejsie by mali byt kloktadla, ak ti zacina nejaka infekcia tak ju treba znicit.bud klasicka slana voda alebo tantum verde a ine kloktadla, v lekarni ich maju vela

denisocka
14. nov 2010

to by zaujímalo aj mna ! s MM už 2týždne bojujeme s bolestou hrdla ,neskutočnou . MM ma za sebou aj týžden s AATB a nič, ja som na 2dni prišla aj o hlas a dnes sa mi vracia a starším syn zas dostal herpanginu. ja už fakt neviem čo nato, pcham do seba med / už asi polku velkej sedmičky flašky som pojedla,tantum verde,stopangin,aloe -sprej prvej pomoci, septofort ,čaje a novalgin od vbolesti či paralen na cmulanie ... a nič ! kto ma dbru radu, sem s nou-do IP . inač,na okne na mna kuka PNC - ant,tak neviem či si ho nedam . sice som zjedla jednu tabletu predvčerom,a prestala som že mi je nanič,ale asi si ju dam

petruska86
14. nov 2010

ja som uzivala sirup Stodal (homeopaticky) a cmulala pastilky Septisan....tak vyskusaj, mozno pomoze 🙂

prettybaby
14. nov 2010

Septisan 🙂

juicyluu
14. nov 2010

otazka k veci, presne toto teraz tiez riesim. ☹ inak septisan ani homeopatika mne nepomohly.

atrami
14. nov 2010

Mne pomohol bioparox- je to pravdepodobne na lekársky predpis.