Čo to môžu byť za mušky?

kkaajjaaa
24. júl 2019

Dobry den . Chcela by som aby mi niekto poradil. Uz dlksi cas vidim na parapetnej doske z vnutra zdochnute male musky alebo chrobaciky neviem co to je . Cez den to mam plne okno a vecer ked zapalim svetlo mi lezu po stene idu za svetlom . Prikladam aj foto je to priblizene foto nic moc ale dufam . Dakujem

zajacik85
24. júl 2019

Nemas v izbe vela kvetov? Alebo ovocie, ktore dlhsie stoji a potvory tam mozu hodovat? Nevyzera to sice na prvy pohlad ako tie male musky z kvetov alebo ovocia ale zase som ich takto detailne nikdy neobzerala tak mozno..

kkaajjaaa
autor
24. júl 2019

@zajacik85 praveze nic take nemam mame kvety ale okolo vobec niesu . A najcastejsie to je len kuchyni na parapetnej doske okna lozi alebo to lieta . A vsetky cestoviny a pidobne mam v sklenych nadobach . A keby aj otvorim kuch.linku tak by stade vylietali alebo nieco ale nic .

kkaajjaaa
autor
24. júl 2019

@zajacik85 aj vonku ked idem do auta tak na aute ich mam lozia po skle ale neviem ako sa dostanu do butu ked mame vsade sietky

silesias
24. júl 2019

Nežijete blízko vody? Sú to mušky ktoré sa v tomto období paria. My sme blízko vody a celá bytovka nimi obsypana - trvá to každý rok pár dní potom ich už neuvidis

amelia000
25. júl 2019

@kkaajjaaa prva fotka..tam sa mi zda ze nie male musky ale len cierne bodky to su. A pokial to su cierne bodky tak to su hovienka od musiek :D tiez som mala take na okne a nevedela som co to je az pokial som neprichytila jednu muchu ako si ulavuje!! Pokial tam mas male musky tak to moze byt aj z hliny rastliniek. Pouzivame take trojuholnikove lepkave lapace a mame to v kazdom kvete doma od vtedy mame pokoj.

lula313
25. júl 2019

@kkaajjaaa my mame takéto v zahrade na rukole. Obžierajú ju a nevieme sa jej zbaviť. Našťastie na iné plodiny nejdú, ani do domu

beky123456
25. júl 2019

Ahoj u nás to bolo takto týždeň chodili chodili čo sme okno skoro ani neotvárali a aj tak sa nám beštie malé narvali do vnútra. Uvidíš za týždeň by mali byť prec. Tak držím palce

kkaajjaaa
autor
25. júl 2019

@beky123456 a dnes aj taketo mrtve som nasla

mogaa
25. júl 2019

ja som mala niečo pobodného, vyzralo to ako chia semiačka len to behalo🙂tiež parapetná doska, následne som ich pár našla aj v linke, 2x som vystriekala - opäť boli....musela som všetko vystriekať, všetko vyhádzať(tie svine boli aj v korení), vyumývať, nové nepar.korenie,sol, cukor,strukoviny dať do uzatvárateľných d´ôz alebo misiek a mám pokoj.....ale riešila som to asi 2týždne, stále som striekala všetko a v kuse boli.....až keď som všetko vyumývala a povyhadzovala to zmizlo