Čo to mám v ďasne?

diana999
16. apr 2021

Dnes ráno som si našla toto pod zubami v dasne(to biele) cítila som to ešte včera večer ale myslela som ze to bude pupak na brade(boli to celkom rovnako) ale dnes pozerám ze to mam v dasne, trosku to boli. Ale len na dotyk
Dúfam ze mi nediagnostikujete rakovinu 😀😀
Zubára mam 400km no v prípade nevyhnutnosti by som šla na zubnú pohotovosť 😬😬😬😷

lemonka112
16. apr 2021

to je asi afta

tamvtme
16. apr 2021

Afta

diana999
autor
16. apr 2021

@lemonka112
@tamvtme
Ježiš to mi odľahlo, lebo nemala som ani co googlit keď neviem co to je, ešte som to nikdy nemala. Ale podla obrázkov ktoré som našla to je to. Ďakujem 😇😇😇😇

ajsha123
16. apr 2021

Mne na afty najlepšie pomáha vyplachovat ústa ustnou vodou, a potieram si aftu tee trea oilom. Kludne aj ten z DM, ak nemáš originál 100%. Za deň - dva ma už nič nebolí. A ústna voda kľudne aj obyčajná, z lidla. Ak obsahuje alkohol, tak to vystipe a zároveň dezinfikuje. Ja to mám rada

diana999
autor
16. apr 2021

@ajsha123 ďakujem 😊😊😊

obcanka123
16. apr 2021

@diana999 afta na 100% 😉inak je na to aj nejaký gél na liečbu áft☺️

monkop
16. apr 2021

Urcite afta, ja mam s tym od detstva problem, treba doplnit b vitamin, idealne kratkodobo uzivat riboflavin

baristaart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euka210
17. apr 2021

Je to obycajna hnusna afta...su na to gely ...a vit. B

ninusa221
17. apr 2021

Neviem či sa da zohnať ešte ale gencianka je na afty super ja ked som bola mala som mávala často dava som si na noc a rano nič okrem fialových ust som nemala ( to tak farbí ta vodička) teraz sme mali ( priatel ma afty) daco s lekarne na toto daka voda vobec mu to nepomohlo tak si to vyplachoval domácou a pomohlo