Čo to mám na stehne?

2. júl 2023

Dobrý večer,
už niečo vyše 2 týždňov mám na stehne z vnútornej strany toto,neviem z čoho to je,myslela som si.že je to vyprete,ale dávala som si imazol,hypermagan a nič nezabera. Na kožné sa chystám zajtra nebola som ešte,ale je to dosť citlivé,boľavé🙄 nestretli ste sa s niečim takým z čoho to môže byt ? Ďakujem za odpovede 😏

zuzinka888
2. júl 2023

Moze to byt vydrete pripomina to popsleninu a asi je to zapalene- framykoin si neskusala?

autor
2. júl 2023

@zuzinka888 framykoin nie,,

majamat
2. júl 2023

no moze to byt odrete, moze tam ybt sekundarna infekcia

mibel
2. júl 2023

ak idete zajtra na kožné , tak hlavne to už ničím nepotierajte , ak by chceli zobrať ster

autor
2. júl 2023

@majamat ja som si myslela,že je to vydreté,tak prvé čo má napadlo imazol a hypermangan,trosku to ako keby prechádzalo schlo,ale potom znova to začalo mokvat a už mi to dosť prekáža ako to je citlivé 😖

modrykolibrik
2. júl 2023

Mas to mokvave?

autor
2. júl 2023

@mibel nepotieram už od piatka,lebo mi to vôbec nepomáhalo

modrykolibrik
2. júl 2023

Daj si na to betadine a natri to sudokremom. Obssahuje striebro

modrykolibrik
2. júl 2023

Ale musis to kazdy den, rano a vecer

autor
2. júl 2023

@modrykolibrik úplne to je mokvave

autor
2. júl 2023

A aj mierne napuchnute a taká bodava bolesť okolo toho dosť nepríjemne :/ v živote som takýto problém nemala 🙁

trgypadl
2. júl 2023

Impetigo

autor
2. júl 2023

@trgypadl to by som mala si na viacerých na tele nie ?

katka0123
2. júl 2023

Vyzera to na impetigo. Chytila si zrejme do ranky nejaku bakteriu. Neboj, to sa vylieci, ale treba lekara.

domkakvet
2. júl 2023

Daj nam potom zajtra vediet, celkom by ma to zaujimalo.

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

Vyzera to ako sladka chrasta, ale som myslela, ze to mavaju len deti

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

Ale au, boli ma uz len pohlad na to 🥲

soldi
2. júl 2023

Podla mna tiez impetigo - sladka chrasta. Treba atb mast

tanyan
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka Aj dospelí... Ja som mala na brade - rozškriabala som si vyrážku a dostal sa mi tam nejaký streptokok alebo stafylokoka. Obvodná lekárka mi urobila ster a v labáku to identifikovali. Dostala som tabletky a masť a po pár dňoch to prešlo.

oslo1
3. júl 2023

Je to infekcia, chod k lekarovi, nech to da antibiotics, tabletky.

modrykolibrik
3. júl 2023

Ak sa ti da zozen si ilugen mast je vyborna mne pomohla. Len sa nrzlakni ze to scerna