Čo to mám na rukách?

15. apr 2024

Zdravím neviete niekto co to môže byt na oboch rukách to mám . Ďakujem

lia2022
15. apr 2024

Dyshidrotický ekzém.

nikushka8
15. apr 2024

Dyshidroticky ekzem. Prist na to,co ti ho sposobuje (mne pomohlo neumyvat riad, vynechat viacere druhy kozmetiky, ruky umyvat tuhym mydlom atd).

autor
15. apr 2024

@nikushka8 mám mačku po novom nemôže to byť kvôli srsti napr ? dakujem

nikushka8
15. apr 2024

Netusim, my zvieratka nemame. Mne sa to spravilo po porode (oslabena imunita, hofmonalne zmeny), po case nastastie zmizlo,no dlho som sa s tym trápila. Musis si odsledovat,co ti to zhorsuje= robia sa vyrazky. Treba to vysusovat,potom to tak neboli,nestipe,no na druhej strane poškodená pokozka zvykne praskat,cize treba natierat

lia2022
15. apr 2024

V poslednej dobe badám, že to trápi stále viac a viac ľudí. Ja sa s tým trápim už od 2017 🙄. Už som bola na alergologii, kožná mi robila epikutanne testy a nič moc nepozistovali. Dala maste, lieky..o niečo je lepšie ale mam to stále. Objavilo sa z ničoho nič v stresujúcom období a nie a nie sa toho zbaviť 🤨. Potenie tomu tiež moc nepomáha. Upokojí a vysuší kupel v hypermangane. Hlavne nie žiadne mastné krémy.

kacena4
15. apr 2024

mne sa takto vyhadzovali ruky od srsti psa - nedala som to po 3 tyzdnoch musel chudak ist do inej rodiny

majka36912
16. apr 2024

Mne to vyzera ako ,,potničky", inak tiez neviem, ako s tym bojovat. Mne sa robievaju vacsinou od jari do leta ci jesene, lebo sa mi potia dost ruky a dlane. Nejako zvlast ma to nesvrbi, mozno trochu, ale hlavne ma to hneva, lebo to nevyzera pekne. Najviac ich mam na prstoch, palce a ukazovaky, ale teraz sa mi to vyhodilo na spodku dlane. Poslem fotku.

majka36912
16. apr 2024

Vacsinou ich mam ako take male podkozne bodky, ale teraz sa mi spojilo asi 20 do jednej, asi im uz bolo oddelene smutno alebo co 😂

madielilly
16. apr 2024

Aj ja to mám.Trapim sa sa s tym uz od zaciatku korony.Najskor som si myslela ze to mam z tych hnusnych dezinfekcii.Prestala som ich vtedy pouzivat a zmiernilo sa to.Aj ked stale sa tvorili,hlavne po umyvani riadu.Bola som u koznej,dala mi masti na to.Takmer sa to vyliecilo.Stale sa mi to tvori,ale uz len 1-2 bodky a za par dni sa to strati.Len potom sa mi to miesto osupe ako keby som mala vysusene ruky.Ale to uz staci na to len krem

petteri
Autor odpoveď zmazal
Zobraz