Čo to mám na predlaktí?

lucka335
30. júl 2021

Neviete čo by to mohlo byť? 2 týždeň sa mi to v kuse objavuje na predlaktí nikde inde len tam

optame
30. júl 2021

@lucka335 uz druhy tyzden je dost. Je potrebne ist na kozne. Moze to byt reakcia na cokolvek... Rozsiruje sa to? Svrbi? Boli? Tmavne? Tak necakaj a v pondelok sup na kozne. Zatial ak mas doma antihystaminika tak si daj dla davkovania

lucka335
autor
30. júl 2021

@optame Na kožnom som bola a absolútne nevedela z čoho to je,svrbí to,najprv sú to malé pupáčiky a potom sa všetky tie malé spoja

optame
30. júl 2021

@lucka335 nejaku liecbu nasadit musela.... Minimalne nejaly desloratadin.... Kedy sa to objavi? Treba patrat po pricine- ak nieco co si zjedla,tak dieta a postupne pridavat veci a odsledovat sa.... Nepostipalo Ta nieco? Prasok,avivaz?

lucka335
autor
30. júl 2021

@optame perie vždy v tom istom,a keby štiplo neobjavili by sa to tam pravidelne na tom istom mieste

optame
30. júl 2021

@lucka335 ak Ti lekarka dala liecbu a uzivas ju dlhsie aa nezabera,tak zmen kozneho.... Za dietu a postupne pridavanie potravin nic nedas. Takyto je postup aby sa vylucila potravinova alergia... Popripade uvidis co povie iny kozny. Tu Ti budu pisat co by to mohlo byt,nikto Ti nic nepredpise... No je potrebne to vysetrit

keramkeram
30. júl 2021

Mne sa niečo podobne objavovalo najmä na predkoleniach. Vzniklo, vybledlo a znovu. Na odporúčanie kožnej som nasadil diétu (ryža, zemiaky, sucháre) a cca po 3 dňoch úplne zmizlo. Postupne som pridával potraviny a je to (minimálne) čerstvé jablko (skrížená alergia s peľom).

keramkeram
30. júl 2021

... A podľa kožnej, ak vylúčime štípance, sú tu asi 3 možnosti: infekcia (ale asi by sprevádzala teplota), lieky, potraviny.

lucka335
autor
31. júl 2021

@keramkeram
Pravaze mne kožná povedala ze to môžu byť plostice ale pochybujem zeby stipali len na jednom mieste, pretože nikde inde nič nemám a stále sa to objavuje len tam