Čo to mám na nohe?

dominikatomas
21. aug 2021

Pred par dnami sa mi toto urobilo na nohe.nrboli to iba trocha svrbi. Dokonca som si vypucila na tom vyrazky. Zmizne to? Cim natierat? Nechcem hned robit paniku

mey8
21. aug 2021

@dominikatomas mne keď sa toto urobilo na nohe, tak z toho bola parádna bradavica... Takmer 5 mesiacov som ju liecila a nemohla som stupit na nohu... Ale možnože to tvoje je nieco iné... Ja som to mala ako vyrážky a neskutočne ma to svrbelo...

dominikatomas
autor
21. aug 2021

@mey8 ale z coho bradavica? Moze byt zo zlej obuvi? A co si na to pouzivala? A uz si to vylircila?

mey8
21. aug 2021

@dominikatomas môže byť zo zlej obuvy, ale ja som to chytila bud v nemocnici(lebo sa to objavilo 2 dni po príchode) alebo od brata, ktorý ju mal, a pokiadne neutrel chodidla tak som to možno schytala od neho v kupelke ( bradavica je vírusová a bežne sa prenáša na kúpaliskach...) nuž a ja by som tomu dala čas nech si prepukne... A ak to bude bradavica tak to vypalis doma tekutim dusíkom (nebolí to, len to štípne, keď vypaľuješ.. Ako keď ta niekto štípne do ruky)) pošlem aj najlepší produkt kt. Na to poznám, lebo tých tek. Dusíkov som vyskúsala dosť, a len ten ma paradnu silu to vypálit👍🏻

mey8
21. aug 2021

@dominikatomas len to musis najst na nejakej cz, sk stranke👍🏻👍🏻👍🏻

dominikatomas
autor
21. aug 2021

@mey8 no na kupaliska nechodim nikde vov3c a nastastie v n3mocnixi som n3bola. Takze som to ,,neschytala od niekial.podla mna to bude z obuvi ,sem tam mqm bose nohy v balerinach aj botaskach alwbo silonkove ponozky.ked sa noha spoti tak moze sa podla mna urobit. Ale kwd som si to vecer vytlacila uz ma to nesvrbi tak .ale vdaka za typ vyskusam🙂

xsandrax
21. aug 2021

@dominikatomas neviem či to vidím úplne dobre, ale nie je to skôr naplnené nejakou tekutinou alebo je to ako bradavica?

evaachesa
21. aug 2021

A nebude to len otlak z nevhodnej obuvi? Ak by som bola na boso v balerinkach, tiež sa mi urobí.

dominikatomas
autor
21. aug 2021

@evaachesa vyzerq jak to je odtlak ,bolq v tom vodicka

xsandrax
21. aug 2021

@dominikatomas ak je v tom vodička tak opatrne, lebo pokial to nie je otlak môže to byt aj opar. Kamoska mala tiež takto na nohe ako keby pľuzgieriky, prepichla si ich a rozšírilo sa jej to. Určite si to sleduj pripadne skoč k Dr, ak to nebude miznúť.

dominikatomas
autor
21. aug 2021

@xsandrax no ono to splaslo takzedufam ze nic ,neboli ma to a zatial sa to nerozsiruje

mey8
21. aug 2021

Ja som to svoje tiež tlačila😂😂 a miesto jednej mega obrovskej bradavice som mala aj 6 malých, lebo je to vírusové a keď tomu ničíš prostredie tak sa to rozšíri...

dominikatomas
autor
21. aug 2021

@mey8 no ale ako to stopnut aby dalej sa to nerozsirovalo

dankako
21. aug 2021

@dominikatomas mne to príde tiež na opar, pozor na vypúčanie

mey8
21. aug 2021

@dominikatomas keďže si to už stláčala tak uz nijako, treba vyckat a uvidíš co sa stane a co to nakoniecbude, tiez by nic🙏 potom daj vediet👍🏻

xsandrax
21. aug 2021

@dominikatomas pokial to bol otlak, tak to zmizne samo a pokial predsa len opar, tak sa to objaví. Uvidis zajtra a ak by bolo toho viac, chod k Dr a predpise antivirotika alebo ti poradí nejaký krém.

dominikatomas
autor
21. aug 2021

@mey8 yeraz to mam teraz a uz to nesvrbi

mey8
22. aug 2021

@dominikatomas tak to brad. Asi nebude👍🏻 chvalabohu👍🏻🙏

dominikatomas
autor
22. aug 2021

@mey8 zmizne dufam

xsandrax
23. aug 2021

@dominikatomas super vyzerá to lepšie ☺️

dominikatomas
autor
23. aug 2021

@xsandrax nerozsiruje sa to vobec