Čo to mám na nechtoch?

9. jan 2024

Ahojte, zatial som sa nedostala k Dr. avsak, chystam sa na preventivku ku koznej.

Vsade citam, ze takato ciara znamena rakovinu, ale iba ak je na palci, ja mam iba na pravej ruke na vsetkych prstoch okrem prostrednika. Mam to cca 6 mesiacov.

Moze to byt aj zo stresu? Presne vtedy, ked som si to vsimla, sme sa stahovali do zahranicia.

So stitnou som nemala nikdy problem.

autor
9. jan 2024
autor
9. jan 2024
domkakvet
9. jan 2024

Ja tam nic nevidim, ale ja som na mobile, mozno to bude tym.

autor
9. jan 2024

@domkakvet mam na nich ciarky

bela30
9. jan 2024

Pokial su hnede alebo aj cierne moze sa jednat o melanom,ale moze to byt aj bakterialne povodu alebo reakcia na nejake lieky..

autor
9. jan 2024

@bela30 melanom je iba na palci, ze? A tmave to ma byt. Tieto su ako keby podliatiny. Taky tmavy odtien.

katka708
9. jan 2024

Melanom môže byť na ktoromkoľvek prste. Nevyberá si len palec. Ale bud zasahuje až nad lôžko do kozi a hlavne neodrasta s nechtom. Je stále rovnako na nechte. Určite dat skontrolovať Dr. Ale môže to byť aj nedostatok vitamínov alebo znak iného poškodenia keď je to na viacerých naraz. Melanom zvykne byť skôr len na jednom

domkakvet
9. jan 2024

Ak su tmave navstiv doktora, uz len kvoly tomu aby si mala pokoj.

taktotedanie
9. jan 2024

Nie nieje to ziadna rakovina

autor
10. jan 2024

@taktotedanie tiez si nemyslim, ze to je melanom... Len z coho to moze byt? Ziadne zdravotne problemy nemam. Jedine, co som mala, bol vacsi stres.