Čo to má priateľ po tele?

26. júl 2024

Neviete prosím čo môže byt toto? Priateľ to ma už takmer dva týždne , skoro po celom tele, svrbi to. Je to na miestach kde nenosí oblečenie.. zo slnka to byt nemôže, pracuje vnútri

dadka1997
26. júl 2024

Uz 2 tyzdne a nejdete k lekarovi ?

autor
26. júl 2024

@dadka1997 ďakujem za radu 🙂 doktorka ma voľno a na kožné sa dostať nie je také ľahké

simulienka2207
26. júl 2024

Svrab?

dadka1997
26. júl 2024

Doktori maju mat aj zastup a nepodcenovať .. lebo ozaj to vyzera ako svrab a je to infekcne ochorenie a nie je zač

lonely66
26. júl 2024

ospravedlňujem sa, ale mne napadol syfilis... mal by čím skôr navštíviť obvodného lekára, ukázať mu to a ten nech ho odošle ku kožnému, ak by to sám nevedel identifikovať.

sisska96
26. júl 2024

Darmo sa tu pýtaš, tu nikto ti nebude vedieť odpovedať. Nevyzerá to dobre, čím skôr riešiť s obvodným, nech vypíše výmenný lístok. Môže byť kožná choroba, ale aj pohlavná

zuwa78
26. júl 2024

Lichen?....na tej prvej fotke....nevyzeraju vyražky teda ich povrch tak do biela ,strieborna?

laura164
26. júl 2024

Podľa mňa svrab

deedol
26. júl 2024

na kozne moze ist aj bez vymenneho listka. a moze ist aj nie k "svojej" koznej, ale k akejkolvek.

barborachors
26. júl 2024

vyzerá to na tazky kožný infekt dost by som sa bála, utekat k obvodnej okamžite

mullerova46
27. júl 2024

Ak má dôveru dá sa poslať fotku cez aplikáciu a vyjadrí sa k tomu lekár bezplatne. My sme to už využili v minulosti. 🤞🙂

martinka13
27. júl 2024

Nech to je čokoľvek, okamžite k lekárovi. Môže to byť infekčné.

zuzinka888
27. júl 2024

A kedy to svrbi- hlavne v noci? Tak svrab. Uz davno by som bola natreta sirovou mastou.

jankak055
27. júl 2024

Co tak zastupujuci dr?

seahorse27
27. júl 2024

Aj podla mna je to svrab

autor
27. júl 2024

V noci to nesvrbí, občas sa cez deň poskrabe. Pracuje v zahraničí, zrovna keď bol na otocku z piatka do nedele doma , doktorka v piatok neordinovala.. teraz momentálne ani nie je doma , skusime tu aplikáciu dôvera s fotkami a potom uvidíme ďalší postup

zuzka_pb
27. júl 2024

Nemohol prísť do kontaktu s Boľševníkom?

sisska96
27. júl 2024

Ooooooo tak keď robí v zahraničí, bohvie kam chodí po večeroch ...

ramzesa
27. júl 2024

Ženy, Vy ste hrozné, že sifilis. Toto by mi ozaj nikdy ako prvé nenapadlo. Keď je preč, býva na nejakej ubytovni? Nemohlo ho tam niečo poštípať? Alebo nejaká kontaktná alergia? Nerobí niekde v prašnom prostredí, s múkou a pod?

maminkadeticiek
27. júl 2024

Svrab alebo aj nedajboh syfilis?Urcite LEKAR!

autor
27. júl 2024

K tomu sa ani nevyjadrujem🙂 nevravim, že treba byt prehnane dôverčivý, predsa len človek nikdy 100% nevie, ale príde mi choré písať takéto veci keď človeka ani nepoznajú , ale tak asi podľa teba súdim teba 😅 veru pracuje celý deň v prachu, to nám ani nenapadlo, ale asi chodí po 12h zmenách do kurvinca, možno aj s vašimi mužmi milé žienky🙂 každej ďakujem za odpoved , ktorá chcela úprimne pomôcť , a nie len rypnut, pekný večer

hellionka
27. júl 2024

a kde býva? … môžu to byť štípance od ploštice, idú za sebou v rade.

zuzana76
27. júl 2024

ja by som tiez tipovala svrab

autor
27. júl 2024

@hellionka Stavajú hotel 🙄, v podstate niektoré poschodia sú už hotové tak na tých izbách spia, príde mi zvláštne že po takej dobe čo tam sú, ale stat sa môže. Ale najskôr dáva zmysel ta kontaktná alergia s prachom , nakoľko ako som písala , je to ba miestach, kde nemá oblečenie

autor
27. júl 2024

Nosi clenkove ponozky a vraví že si z nich vyberá veľa prachu keď dosekaju, no môže to byt fakt vselico, najviac začína sedieť toto. Uvidíme ako sa vyjadrí lekár cez foto v aplikácii dôvera, na ďalší týždeň príde domov, zatiaľ bol v lekárni pre antihistaminika volnopredajne a maste, tak uvidíme. Ďakujem , pekný večer 🙂)

oliolijanka
27. júl 2024

Plostice.

palicka
27. júl 2024

@oliolijanka ale kde…toto ploštice nebudú… to nie sú štípance… @autorka, obavám sa, že to je svrab…pekne vidíš, že väčšina raniek sú 2 pri sebe. Jednou chrobacik do kože zavrta, druhou vylezie…

autor
27. júl 2024

No to tiež úplne vylúčiť nemôžme, vraj to neni také zle že by sa skrabal nejako často a v noci taktiež nie, ale viete s chlapmi niekedy horšie než s malými deťmi, veľa veci zľahčujú alebo ani nepriznajú, keby ho mám doma už sedí u doktora 😁 no každopádne zostava len troska ešte počkať..

oliolijanka
27. júl 2024

@palicka Su to rozskrabane stipance. Pribliz si to a najdes aj nerozskrabane s vriedkom ako po plostici.
Ale nehadam sa.

oliolijanka
27. júl 2024

A samozrejme ma tam aj ine zranenia, ale to chlapi na stavbe maju.