Čo so spadnutými prsiami?

bayuska
2. júl 2015

Ahojte, kamoska ma poprosila o radu, ale ja sa v tom vobec nevyznam, tak som jej povedala, ze sa skusim opytat tu. Prezila si dost blby dlhsi vztah a nakonci to uz bolo fakt zle, schudla, vazi menej ako na strednej a stazuje sa, ze jej padli prsia aj zadok. Zije v Anglicku, takze viem len tolko, co mi povedala. Viete mi (nam) poradit nieco, ako to dat doporiadku? Vobec neviem, akym smerom ju poslat, ci nejake vitaminy, alebo nejake cviky? Mate s tym niekto skusenosti ? Diik

bonaqa2013
2. júl 2015

@bayuska nech skúsi plávanie - ale nech od toho veľa nečaká, žiadne zázraky....

stardust
2. júl 2015

@bayuska ucinna metoda: podopriet prsia ypsilonom.

Na zadok jednoznacne cvicenie, prsia riesit akurat tak s plastickym chirurgom....

bayuska
autor
2. júl 2015

@bonaqa2013 super, vdaka
@stardust a vies poradit aj nejake konkretne cviky ?

sense
2. júl 2015

Nuz na prsia jedine chirurg alebo pribrqt a zadok cvicit

stardust
2. júl 2015

@bayuska dobre su programy od Jillian Michaels. Tvoja kamaratka potrebuje vybudovat svalstvo.

bayuska
autor
2. júl 2015

@stardust super, vdaka 🙂

sheila72
2. júl 2015

Baby v skupine o prsiach si pochvaľujú nejaký stimulen vraj pre pevnejšie prsia a stojí len okolo 5 eú. Ja som to neskúšala tak neviem povedať, ale robia sa aj také cviky s plnými pet fľašami akože miesto činiek a mne to celkom pomohlo, zároveň som používala z biodermy taký krém na spevnenie po pôrode ale moc neverím tým krémom, pre mňa je to skôr len ako hydratacia

zibi
2. júl 2015

@bayuska
podla mna by mala ist do fitka a zacat cvicit s trenerom, ten by jej najlepsie poradil, plus by prisla na ine myslienky, nabrala by svalovu hmotu a aj spravne pribrala znova ..ono sa to da aj stravou aj cvicenim pekne upravit a dosiahnut..zial tie rapidne chudnutia sa bez cvicenia vyrazne ukazu prave hned na prsiach takze fakt vybudovat svalovu hmotu ..a
nech pozrie toto na zaciatok

https://www.youtube.com/watch?v=MXE0e_C8hF4
blackcrystal
2. júl 2015

@bayuska ja som mala tiez podobny problem a som mlada, takze pokozka sa mi este rychlo stahuje. Ani dlhodobe cviky s trenerom nepomozu ani ziadne spevnujuce kremy (skusala som) v pripade ak to ma vyslovene ovisnute (co predpokladam, ze ma ked sa pyta na radu) jedine plasticka chirurgia. Ja som isla nakoniec na operaciu a vyslo to uplne super, je to pevne no zaroven aj velmi prirodzene.

sissy27
2. júl 2015

@stardust @zibi och bože... toto je aký blud... prosím ťa, nájdi si nejaké obrázky, aby si videla, z čoho sa skladá ženský prsník a kde je čo uložené... na dve veci jej bude "vybudovaný" prsný sval, keď má o tri čísla väčšiu kožu...
@bayuska jediná účinná cesta od ovisnutých pŕs k pevným vedie cez ambulanciu a operačnú sálu plastického chirurga... všetko ostatné sú vyhodené peniaze, radšej nech si odkladá na operáciu...

stardust
2. júl 2015

@sissy27 vo svojom prispevku nevidim ziaden blud...treba pozornejsie citat 😉

bubelko
2. júl 2015

@sissy27 stardust predsa pise, ze na prsia jedine chirurg. cvicenie odporuca na zadok 😉

sissy27
2. júl 2015

@stardust prepáč, prečítala prvý príspevok som nejak prehliadla, všimla som si až druhý s odporúčaním na jillian 🙂 únava robí svoje, najvyšší čas ísť do postele 😵

saza007
2. júl 2015

@stardust pobavila som sa na tom ypsilone 😀 😀

stardust
2. júl 2015

@saza007 autorom tohto skvostneho riesenia problemu je @larsen , nemohla som si pomoct 😀

zibi
3. júl 2015

@sissy27 prepac ale o zenskej anatomii som dost poucena..nikde nepisem ze fitko jej pomoze na ovisnute prsia.pomoze jej vybudovat svalovu hmotu na riti a vsade.. a pisem ze take rychle chudnutia su najhorsie na tejto partii..
baba pise ze chce pomoct najprv nejakymi cvikmi..myslim ze nue je hlupa a sama vie ze chirurg by jej pomohol bajviac.treba spravne citat a nie rychlo a s nepochopenim a hned odsudzujuco napidat..ale to sa tu casto stavaa..