Čo si myslíte o silikónoch?

silviavivien
16. feb 2013

Mám dve deti a prsia hrozne,chcela by som ich urcite by mi to pridalo na sebavedomi ale bojím sa

monyccka
16. feb 2013

ja som ZA, ak to ma pomoct zene citit sa plnohodnotne. A ak uz neplanujes dalsie dietatko - dalsie dojcenie sa na nich veru odrazi riadne. ;)

adriana1980
16. feb 2013

Niekedy ani netreba silikony,ale stačí si ich dať spevniť.Záleží od toho,či ti len ovísajú alebo sú malé.Pokial ovísajú,stačí spevnenie 😉

poleva
16. feb 2013

ja som za,,,,tiež som mala krásne 75 B,teraz D a to som kojila 3 týždne
dala by som si zmenšiť,no tiež sa obávam operácie

anniera
16. feb 2013

Ja osobne by som pod nôž dobrovoľne nikdy nešla. Dávam prednosť zdraviu pred krásou. Ale ak ti len toľko chýba k pozdvihnutiu tvojho sebavedomia, tak smelo do toho.

azbestica
16. feb 2013

ked ti to pomoze....tak preco nie.....ale bacha neprezen to 🙂 😉

tilly
16. feb 2013

ja som oddojcila dve deti a dojcila som fakt dost dlho, moje prsia by si upravu zasluzili, ale tiez sa velmi bojim.... bojim sa narkozy, toho, ze ich moje telo dobre neprijme, ze to nebude az tak dobre vyzerat... kvoli tomu strachu sa na to nedam... keby mi niekto zarucil, ze to vsetko dobre dopadne, urcite by som si dala,...

cukriiicek
16. feb 2013

Určite som za,ak majú byť pekné pevné prirodzené nie umelé bomby a pomôže to sebavedomiu tak neváhaj 🙂 A vybrať si toho najlepšieho lekára to je prvý krok,držím palce

jankagun
16. feb 2013

ja som mala 80 C a po porode som isla na Acka 😖 ,sa mi taak scvrkli a kojila som ledva 3mesiace..takze ja som tiez za!teraz cakame druhe,a uvazujem ze sa dam takto vylepsit po kojeni (bolestne za porod :D )

kokorunecka
16. feb 2013

Ja som tiež za silikóny. 🙂 Nie veľa jak Pamela.. Ale také vymodelovanie a aspoň o číslo z Áčiek... Už šetrím 😀

julietta246
16. feb 2013

Ja neviem, ja by som dobrovolne asi nepodstupila ziadnu operaciu. Najskor by som zvazovala nejaku kvalitnu podprsenku...

mawka
16. feb 2013

ak to tak citis a chces to kvoli spokojnosti, chod do toho, mam par znamych, ktore si urobit dali a prsia vyzeraju krasne. modelacia prsnikov je vhodna u plnych ovisnutych prsnikov, ale zostavaju nepekne jazvy v tvare kotvy, cize od bradavky kolmo dole a v prsnikovej ryhe okolo prsnika. silikony su na male prsia, ktore ovisaju a nie su plne a mozes si vybrat rozne tvary. najkrajsie som videla vlozene pod sval, jazva je zboku prsnika, mala a krasne sa hoji. takze je to na tebe, ci si ochotna investovat do silikonov pod sval cca 3 tisic eur alebo silikony normalne a lacnejsie, ale prsia su take tvrdsie potom. rozhodne chod na konzultaciu, vyjde ta to 20 e a chirurg ti najlepsie poradi.

evening_star
16. feb 2013

Baby, niekedy stačí len správna podprda:

https://www.youtube.com/watch?v=b2P_LKYZzgo

a stránka obchodu La Chaton: http://www.spravnapodprsenka.cz/ - vsimnite si najmä sekciu dôležité/premeny - napr. baba, co si myslela, ze ma áčka, skončila s déčkami, alebo tá dôchodkyňa, ako sa jej nová podprsenka pekne upravila to typické starecké ovisnuté poprsie... 😉

talula
16. feb 2013

...a co na to hovori manzel? Ja som nad tym tiez rozmyslala, lebo sa mi zmensili ked som prestala kojit, ale asi si ich nedam, ja sa tiez bojim, uz viac krat som pocula o zenach, ktore to potom lutovali.... ale ak si najdes dobreho lekara a manzel ta v tom podpori, tak preco nie...

asaela
16. feb 2013

silikony- vystrelok znudenych zapadnych zien. kazda sme viac ci menej (ne)spokojna so svojim telom a proporciami, ale riskovat otrcenie kopyt pod skalpelom len kvoli krajsim kozam vypoveda samo o sebe...(sem samozrejme neratam rozne upravy a zasahy zo zdravotnych dovodov)

rora
16. feb 2013

Mne tiez neostali po dcere bohvieake prsia... ale ani s nosom nie som spokojna a nejdem pod noz. Aj prsty na rukach mam krive a nedam si ich zlamat... ak ma clovek zdrave telo nevidim dovod naco donho rezat :-/ ale kazdeho osobna vec. Cloveka az ked postretne choroba si urci priority... a z toho mi je smutno. Rozhodni sa spravne ;) vela stastia

tea333
16. feb 2013

myslim ze by si si nemala klast otazku Co si my myslime o urobenych prsiach. to je otazka na teba a tvojho manzela.

kattrin5
17. feb 2013

Nemusis mat zrovna silikony, da sa urobit aj korekcia prs...ja osobne niesom ani za ani proti, nech si kazdy robi so svoj telom kazdt co chce ale citala som par clankov ake vazne zdravotne problemy so silikonov mozu byt, je to vazny zasah do ludskeho organizmu a cudzie teleso v nom, telo moze reagovat hociako a samozrejme ku zdraviu silikony asi moc nepomozu:-/ u mna je vsetko co najprirodnejsie a nazdravsie, mam 25 nefarbim si vlasy, ziadne solarko, gelove nechty proste nic...vsetko mam svoje a som na to hrda 🙂

malinkaaninka
17. feb 2013

nie.keby som na to mala,dam si nove zuby.prsia dam do podprdy push up a vyzera to super.a keby som aj mala nulky,čo som jednutaku stretla,tak sa operovať nenecham.dufam,že mam niečo v hlave a to je dôležitejšie ako plný výstrih.

kubuliatko
17. feb 2013

mn esa to paci ked je to vkusne spravene. ale sa bojim operacie

actimela
17. feb 2013

ahoj,ja mam prsia ozaj ziadne-tiez 2 deti-a v zivote by som si nedala silikony.Niezeby som bola spokojna,ale clovek stale najde nieco na sebe s cim je nespokojny.Nemam dokonale vlasy,postavu celkovo-a keby som mala vsetko riesit operaciami-bola by som umela a nebola by som to ja 😉 a najvacsia prekazka-nemam na to peniaze 🙂

maser
17. feb 2013

Trochu sa zapojím : Sebavedomie ti musí zdvihnúť tvoj manžel . Ja nie som za silikóny. A mysli aj na to že ich raz za čas treba vymeniť. Mysli na zdravotné komplikácie s tým spojené...a že ich nie je málo, veď v poslednej dobe nič iné v TV nešlo len implantáty. Takže môj názor je : Nedávaj si implantáty a hľadaj podporu v rodine. Prajem veľa zdravia a všetko dobré. 🙂

stanislavao
17. feb 2013

vsetko ma svoje pre a aj proti. rada by som mala vacsie prsia, uzsiu tvar, rovnejsi nos, ale ked si spomeniem na bolest a pripadne vedlajsie ucinky, tak ma to velmi rychlo prejde. pokial vam to zdvihne sebavedomie, preco nie. ale velmi dobre si vyberte lekara, velmi dobre si rozmyslite komu lahnete pod skalpel. velmi dobre si rozmyslite a preverte vsetko dopredu. ake implantaty, odkial su, ake referencie ma lekar. a cim vyssia kvalita a zvucnejsie meno a kvalitnejsi vyrobok, tym vyssia cena. ale v tomto pripade by som radsej investovala, ale aby bola robota spravena dobre. ale myslim si, ze ine veci su dolezite a nie prave prsia. manzel by mal byt ten, kto vas podpori, pre koho ste pritazliva aj bez velkych, pevnych prsnikov.

sense
17. feb 2013

vseto ma svoje pre aj proti...rozhodnutie je na tebe, ja nie som proti uprave prs, pokial to zena robi kvoli sebe a nie kvoli okoliu al. manzelovi....ja som mala na zaciatku tehotenstva 80D, bola som spokojna, nakolko som prsia aj posilovala (takze som bola spokojna, i ked obcas bol problem s nakupmi), pravda ale je ze bez podprsenky som len spavala, teraz mam velkost 85F (mam pocit ze vsetko co som nabrala zatial na vahe islo do prs) a obcas mam obavy ako to bude vyzerat po porode a po kojeni, ze budem mat prsia az po kolena 😒 .....ked som povedala muzovi ze si ich dam potom upravit, nie silikony, len nejaka korekcia, tak mi povedal ze nemam robit unahlene zavery, ze este neviem ako to bude vyzerat potom, a ze jemu je prednejsie aby sme boli zdravi (myslim vsetci traja), ale ze ked ma to urobi stastnou tak mi v tom branit nebude...

simca06022011
17. feb 2013

Mne upravene prsia nevadia, vadia mi zeny co mali nulky a daju si urobit balony s kosikmi F... ked sa to urobi s rozumom a v normalnej velkosit za kratku dobu sa "prisposobia" a vyzera to pekne.. s korekciami je to horsie, vela operacii sa im aj nepodari, preto ja vaham, ci si dat prsia zmensit a ci nie, predsa na zvacsenie rozrezu, stcia siliokon a zasiju... uprava je komplikovaniejsia, viac jaziev apodobne. Durha vec, velke ovisnute prsia su ina zataz na chrbticu, cize ja som vsetkymi 10timi za...alet reba si to dobre prekonzultovat, mna nahovarala gynekologicka aj lekarka na sone, prisla som za endokrynologickou a vravim co mi odporucili... a ona povedala nech si dam pozor, ze oni sice odporucaju ale pozna viac nepodarenych zmenseni, nikde nie je napisane ze prave vase sa podaria.. a to bola super vychytena klinika, kde na operacie chodia z celeho Slovenska. ziadna z nas nechce v 50tke vyzerat ako nase pani kucharky zo zakladky (ako bez urazky ale to ma vzdy napadne), prsia po pas a iba sa to gula...

monikajaco
17. feb 2013

aj ja sa budem urcite bat ale na buduce leto sa chystam tiez na korekciu prsnikov ... porodim dam sa dokopy schudnem a dam si upravit kozy na 100% .... niekedy treba prekonat strach aby clovek vyzeral a citil sa dobre ..ale fakt si treba urobit prieskum a ist tam kde uz niekto bol a je spoko ... nieje to jednoducha operacia .... a silikony sa mi tiez pacia aj ked ja by som si ich nedala pretoze ich nepotrebujem ;) ....

pingu1
17. feb 2013

ked ich budem mat jak kokrspaniel usi, pojdem na korekciu aj ja... uvdime co mi z nich vznikne po druhom babatku

willy_wonka
17. feb 2013

Som za🙂 ak uz nechces tretie babo, tak nazbieraj odvahu a smelo do toho, no starostlivo vyberaj (kto,co,ako..),aby ta nezfusovali.... 🙂

mimikas
17. feb 2013

Ak sama vies ze ti to pomoze so sebavedomim a ze sa budes citit lepsie tak do toho chod, preco nie, nemusis si dat hned silikony, da sa spravit korekcia aj bez silikonov.

radina
17. feb 2013

daj si spravit korekciu, znama ich ma takto upravene, vyzeraju ako prsia mladice, ze ani podprsenku by nosit nemusela...odporucam vsak dat si to spravit na klinike s dobrymi referenciami a skusenostami. Aj jazvy sa jej pekne vstrebali. 😉

sissy27
17. feb 2013

@rora
@evening_star
@julietta246 a ďalšie
ohromné rady - že tvoj problém vyrieši správna podprsenka 😝 jasné, našiť k telu a nikdy nedávať dolu, ani v sprche, ani na spanie... tak ako túžbu po vlastnom dieťati nevyrieši to kamarátkine, tak ani prsia neopraví podprsenka... nevideli ste zakladateľku, možno ich má naozaj horšie ako by si človek pomyslel, a neviem ako vy, ale sú na svete ženy-matky, pre ktoré sa pôrodom život neskončil a stále sa chcú páčiť aj sebe, aj svojim partnerom a aj okoliu... niektorým stačí kilá navyše a zdeformované prsia zakryť vyťahaným tričkom, niektorá kvôli sebe zapracuje a ide aj pod nôž, neodsudzujte niečo, čo ste samé neabsolvovali...

@silviavivien objednaj sa na konzultáciu k nejakému plastickému chirurgovi, nech ti vysvetlí všetky pre a proti, riziká, nech zhodnotí tvoj stav, čo by ti pomohlo - možno naozaj nebude treba implantáty, ale len modelácia a možno ťa možné komplikácie odradia... dôležité je,aby si to robila kvôli sebe a svojmu pocitu, nie kvôli niekomu inému 😉 len vlani si tri kamošky nechali spraviť silikóny - dve super, jedna s komplikáciami, ale aj u tej to nakoniec dopadlo dobre 😉