Čo s tmavými kruhmi pod očami?

lienka1987
15. apr 2013

Dobry den,

ja by som Vas chcela poprosit o radu. Viete mi poradit najlepsi kryci make up a puder? Ja som uz zufala, nemozem najst taky, ktory by mi vsetko zakryl...Mam problem s tmavymi kruhmi pod ocami...vyzeram ako keby som tyzden nespala...pripadne nieco co by mi mohlo pomoct zbavit sa ich navzdy..

lucyvivien
15. apr 2013

Vichy dermablend alebo lacnejší make up je od Miss Sporty So Matte Perfect Stay 🙂

xlucia
15. apr 2013

@lienka1987 poriadny detox, vela vody, spirulina, jacmen a chlorela. kura zihlavovym cajom

hrjanka
15. apr 2013

mne sa kruhy pod očami zvýraznili, keď som príliš schudla, takže moja rada - pribrať 😉 ale keďže sa mi s priberaním nedarí a kruhy pod očami mám ako dedičstvo po predkoch, tak používam dermacol imperial makeup - celkom dobre zaberá

zuuzka
15. apr 2013

@lienka1987 Ahoj, mne pomohol krem Lancome hydrazen na oci, ale nemala som ich zase velmi vyrazne....a inak naozaj vela tekutin, kvalitny spanok, zivotosprava. A tiez sa daju odstranit kyselinou hylauronovou myslim, ale to by som si vybrala naozaj kvalitnu esteticku ambulanciu.

doliva
15. apr 2013

@lienka1987 Astor VITALITY hyaluronic elixir gold je sice drahší ale stáčí ho málo a krásne zakryje kruhy a zjednotí pleť,a vydrží dlho kedže ho nanášam v malom množstve a ak si ešte vklepeš bledšiu kriciu tyčinku pod oči máš po probléme len daj pozor aby nebol veľký odskok,mne to pomohlo veľmi!!! a tiež je dobre ak s s minerálkou dva-tri krát za týždeň umyješ pleť a necháš ju na nej uschnúť bez utretia uterákom 😉

lienka1987
autor
15. apr 2013

dakujem krasne za rady, no kruhy som mala vzdy uz od poburty, nic sa na nich nezmenilo, ba dokonca ani potom co som k dnesnemu dnu zhodila 20kg 🙂 denne vypijem min. 3litre vody a cca 1liter original zeleneho caju z cajovne a spim 8 hod. denne..stravu mam upravenu, jem vela ovocia a zeleniny...nikoho v rodine s kruhmi pod ocami nemam takze dedicne to v mojom pripade urcite nie je... 🙂 o vichy dermablend som pocula v dobrom tak to asi skusim..s Astorom, dermakolom a pod. nemam dobre skusenosti.. 😒 inak docitala som sa, ze na kruhy pod ocami je vraj dobra mast na hemoroidy 😒 mate s tym niekto skusenost, ci poznate niekoho, kto to skusil?

roxy
15. apr 2013

@lienka1987 ahoj, aj ja mám taký problém ako ty. napriek tomu že mi robili už pečenové testy a vsetko ok, stravujem sa zdravo, pijem viac ako tri litre vody, pijem žihlavový čaj, nefajčím, alkohol pijem len výnimočne a spávam pravidelne minimálne 8 hodín, stále ich mám a neviem čo s nimi. v podstate som sa s tým už asi aj zmierila a akosi patria ku mne...ale nejaký fajn recept ako sa ich zbavit by neuškodil 🙂

asfodelka
16. apr 2013

@lienka1987 ja som minule kdesi o tom citala ale neviem teraz najst kde. len viem ze tam bolo spomenute ze to suvisi s niektorymi chorobami. zapamatala som si to lebo tam bolo napisane ze mozes mat tmave kruhy pod ocami ak mas dlhsiu dobu zapchaty nos. ja napr. mam tmave kruhy, mam krivu nosnu priehradku a dost blbo sa mi dycha. tak si myslim ze nieco pravdy na tom bude.

mircalla
16. apr 2013

Zmena zivotneho stylu, stravy + kvalitny krem na tento problem. V tomto ja nesetrim

visage1974
16. apr 2013

a tento si skusala http://sk.oriflame.com/products/product-detail.... inspirovane estetickou medicinou.
co sposobuje vznik tmavych kruhov pod ocami? Ak su krvne cievky oslabene pigment krvi sa moze rozsirit a tak vytvorit tmave kruhy pod ocami. tento krem vyrovnava farebne nerovnosti pleti a zlepsuje mikrocirkulaciu. teraz je aj v akcii v aktualnom katalogu.
@lienka1987

ria2012
5. máj 2014

Dievčatá, nemáte niekto skúsenosť s ENVY klinika estetickej medicíny? Dnes som si pozerala ich stránku, lebo hľadám cestu alebo spôsob, ako sa zbaviť nerovností pleti. Našla som, že používajú prístroj, ktorý využíva IPL - intenzívne pulzné svetlo. Podstúpila ste niektorá prosím tento zákrok? Je to veľmi bolestivé? A čo je najdôležitejšie, je to naozaj účinné? Mám pigmentové škvrny a potrebujem sa ich zbaviť. Budem vďačná za každú odpoveď. 😉

mamazem
6. máj 2014

Odporúčam určite prečistiť obličky. Problém s tmavými kruhmi alebo aj vačkami pod očami súvisia s funkciou obličiek. Bude to chvíľu trvať, ale stav by sa mal zlepšiť. Nájdite si prírodné prípravky na podporu obličiek, napríklad aj u nás na mamazem.

lericenkam
7. máj 2014

@lienka1987 ahoj, ja som tiez citala v mudrejsich knihach, ze kruhy pod ocami su v skutocnosti problemom obliciek, ak aspon trosku doverujes prirode-alternative, urcite najdes nieco , co by ti pomohlo, kozmetika mozno trosku zakryje, ale nevyriesi a este, co na to povedia tvoje oci?

lobotienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
3. nov 2014

Ahojte, nikdy som to neskúšala ale veľa známych mi povedalo, že na kruhy je najlepší krém na hemoroidy. Znie to možno divne, ale že nič lepšie nenašli 😀

zuzkaskopik
14. jan 2022

Pripnem sa

anjelik9993
14. jan 2022

ja poradím len make up.. zakryje všetko, používajú ho ženy s vitiligom.. Dermacol Make-up Cover