Čo s neutíchajúcim kašľom?

30. jún 2024

Zdravím vás.
Chytila ma pred 2 mesiacmi klasická choroba hrdlo, sople, kasel….taka klasika nic nezvyčajne u mna. A vsak kašľa sa odvtedy nejdem zbaviť. Zjedol som vsetky mozno sirupy a kvapky co mi odporučili v lekárni, domáci cibuľový sirup no kasel neprestáva. Tak mi lekár predpísal aj antibiotiká a vsak žiadna zmena. Nerozumiem tomu uz…na rengene som síce nebol ale ked mi nepomohli uz ani ATB co visc mi este môžu dat? Vďaka za skusenosti

danielahamar
30. jún 2024

Krv a výter a rtg

autor
30. jún 2024

@danielahamar co vedia zistiť z krvi napr?

nikushka8
30. jún 2024

Bola som na tom rovnako, 2mesiace vkuse sople, kasel. 2x atb a nic, vytery ciste. Uz mi chceli dat 3.atb, ze ak nepomoze na krv,no odchadzali sme k moru, tak som ich uz nebrala. Az more mi pomohlo!
No po 3tyzdnoch som naspat, opat chora (pravdepodobne z klimy v praci). Drzim palce!

dadis
30. jún 2024

To je zapal dutin. ATB ti dali podla K+C?

marcellka32
30. jún 2024

Na kasel: teplé mlieko s maslom

palculienka40
30. jún 2024

Dajte si zobrat krv na protilatky candidy. Ta sa sprava rovnako ako bacil ked sa premnozi. Treba liecit.

autor
30. jún 2024

@palculienka40
@marcellka32
@nikushka8
Dakujem 🙏🏻
@dadis to by aj sedelo mávam problémy aj s dutinami..chvíľu kľud a chvíľu bolia…a fu ohľadom tých atb veru neviem

basulaak
30. jún 2024

Ja som mala 2 mesiace problem a zo zaciatku asi mesiac silne bolesti hrdla a potom druhy mesiac zadna nadcha so zatekajucimi zelenymi gucami soplov. Vysiel mi hemofyl a po atb bol prec a odvtedy super.

dadis
30. jún 2024

Robili ti vyber z nosa na kultivaciu a citlivost? Atb ti predpisali podla vysledku

autor
30. jún 2024

@basulaak presne ako ja,,,

@dadis Toto žiaľ nie

dadis
30. jún 2024

Bola chyba, ze ti lekar predpisal atb naslepo.

mnamko
1. júl 2024

Chlamýdie?

petracandle
1. júl 2024

Nemôžeš to mat alergiu?? Ja som mala toto isté a výsledok bola alergia na pele (doteraz som na alergiu nikdy netrpela)

autor
1. júl 2024

@petracandle to skor asi nie lebo som aj celkovo chory

autor
1. júl 2024

@mnamko ako tak o tom čítam mozno aj ano

mnamko
1. júl 2024

Nech vám zoberu krv, najlepšie na infekčnom

petracandle
2. júl 2024

No a? Veď neliečená alergia vedia k teplotám, zápalom priedušiek atď ako sa stalo aj mne

gigie24
8. júl 2024

Daj si vysetrit krv, teraz je vela plucnych chlamidii a mykoplaziem a na to treba kvalitny rozbor krvi. Za dlhotrvajucim kaslom moze byt prave toto a len niektore antibiotika na ro zaberaju a beru sa 2-3 tyzdne 😇