Čo prírodné vám pomohlo zahustiť vlasy?

19. máj 2024

Ahojte, čo Vám pomohlo zahustiť vlasy? Čo sa Vám osvedčilo? Ja nemám v genetické riedke vlasy, ale rôzne spôsoby o chudnutie a nesprávna života správa sa na mne v mnohých ohľadoch podpísali. Máte niečo overené? Okrem stravy, možno i nejaké overené výživové doplnky? 🙂

metoyou4
19. máj 2024

Táto voda z dm

monicatko20
19. máj 2024

Neviem ci je úplne prírodný, ale teda ja som skúsila úplne všetko od sér, šamponov, vitamínov až po ostrihanie a nepomohlo nič.. Za mna kedine forcapil..známa mi dala otvorene balenie, ona už ho nepotrebovala ale teda inú vec na vlasy už ani kupovať do budúcna nebudem..Do 3 týždňoch som videla nové vlásky 🙏

lasona
19. máj 2024

Zahustís vlasy jedine tak, že si dáš transplantovali vlasové cibuľky. Žiadne šampóny, zazracne tabletky ti nepomôžu. Ak užívaš vitaminy môžu vlasy spevniet, ale nie zhustnut. Hustota závisí od počtu vlasových folikulov.

rozculena
19. máj 2024

bože,kedy už ľudia pochopia,že keď nie je cibuľka,tak vlas nenarastie.A že strihanie má vplyv na hustotu....mám dosť.....

bylinka25
20. máj 2024

Ako dieťaťu mi mamka dávala na vlasy také sérum v ampulke, umývala orechovým lúhom, odvarom zo žihľavy, teraz mám skôr problém so zriedením.
Keď som mala poškodené vlasy, pol roka po sebe som sa dala ostrihať úplne nakrátko na 1cm, teraz mám krásne husté vlasy po krk.