Čo používate na herpes?

klaudiaklau
13. sep 2021

Ahojte! Čo používate na herpes? Už mi strašne ide na nervy,od detstva mám. Už som vyskúšala hocičo.. Mám aj teraz a pravdaže,že vždy vtedy kedy mám ísť niekam. 🤬😠

lenuska1907
13. sep 2021

canadent , jedine co zabera mne

dominika113
13. sep 2021

@klaudiaklau Herpes sa spraví, keď máte slabú imunitu. Treba doplniť vitamíny a hlavne omega 3, ale treba to pravidelne užívať, lebo keď niekedy zabudnem niekoko dní, tak sa mi hneď spraví a to ja som mala aj 4 za mesiac.

nika4816
13. sep 2021

@klaudiaklau mne pomáha len b vitaminy, ak náhodou uz cítim šteklenie, že ide vyskočiť, hneď začnem s užívaním, mám aj b komplex kvapky a tými to potieram, rýchlejšie sa aj vstrebe ak náhodou vyskočí

jancejance
13. sep 2021

@klaudiaklau kožná ambulancia- laserové ošetrenie plus na podporu imunity floraliv

simca06022011
13. sep 2021

dlhodobo bkomplex, zinok, vit. c... Ak ti to vyvolava napr. poskodenie pokozky tak tomu sa vyvarovat (mne sa napr. na popraskane pery, alebo ak sa mi urobi vyrazka, hned to tam mam, kamoska to mala od urcitej zubnej pasty). A ked nepomoze a mas to pravidelne, tak normalne smer imunolog.
Na natieranie vyborny je ten canadent, alebo klasika acyclovir od Stada.

luckaiza
13. sep 2021

u nas doma propolis od vcelara

jaja20
13. sep 2021

Klasický Herpesin,Zovirax a aj tie priesvitné nálepky,keď niekam idem. Normálne sa na ne dá použiť aj rúž. Ale teraz, keď sa nosia rúška,je ľahšie herpes ukryť 😉

danieladeley
13. sep 2021

ja to mavam tiez od detstva, vzdy pred alebo po chorobe, vyskusala som uz tiez vsetko mozne a pravdupovediac, najviac sa mi osvedcilo, ze ked citim, ze sa tvori, necham ho nech narastie, potom prepichnem vydenzinfikovanou ihlou, vytecie ta vodicka, osusim a necham tak. Najrychlejsie mi zmizne a nesvrbi ma tak a chrasticka je malicka.

wonder13
14. sep 2021

@klaudiaklau okrem toho co písali baby predomnou ešte môžte skúsiť ľadový obklad, keď už ste v štádiu a cítite že sa vám robí herpes, treba priložiť z mrazničky ľad alebo niečo zamrznuté, čo najviac a aj keď sa spraví h ale oveľa menší, menej bolestivý a rýchlejšie zmizne.

allie458
15. sep 2021

Zovirax duo a dat hneď ako citim prve brnenie. Kozna mi tiez predpísala antivirotika tak to si dam ale z tych volne dostupnych zovirax duo.