Čo použiť po depilácii voskovými pásikmi?

kiqusiq
29. sep 2013

Dobrý večer potrebovala by som poradiť čo použiť po depilácií voskovými pásikmi. Vždy keď ich použijem nad perou objavia sa mi tam drobné vyrážky alebo to mám celé červené a prinajhoršom mi tam dostane nejaké 3-4 dni červený fľak. Potrebujem poradiť čo použiť po použití, nie iný spôsob depilácie 🙂 Napadlo ma, či nestačí použiť obyčajnú Niveu alebo niečo také. Čo poradíte? 🙂

eruuuska
29. sep 2013

ahoj, v prvom rade je potrebna dezinfekcia pred pouzitim vosku, ale tiez aj spravna technika...je potrebne aby si po pasiku niekolkokrat presla prstom, kvazi ho zahriala a potom rychlo strhnut, pri trhani je potrebne aby si pasik tahala rovnobezne s pokozkou a nie kolmo, potom zvysky zotriet olejom, najlepsie olivovym, ja si kupujem detsky v lekarni ....nasledne si zotriem olej a osetrim si to gelom z aloe vera, ja si kupujem taky z dm, ktory je urceny na pokozku po opalovani a obsahuje 99% aloe

daduska132
4. okt 2013

.. mala by si si to natrieť niečím veľmi hydratačným a kľúdňujúcim , keďže s voskom strhneš nie len chĺpky, ale aj časť pokožky ...