Čo pomôže proti vypadávaniu vlasov?

25. feb 2023

Ahoj , mám prirodzene husté vlasy ale poslednú dobu mi strašne padajú, môže to byť z covidu?Ako prosím zastavím padanie a zariadim aby mi znovu zhustli? Môže sa to aj samé od seba po nejakej dobe dať do normálu? Veľmi pekne ďakujem za všetky rady.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sovica
25. feb 2023

Áno, môže to byť po prekonaní Covidu. Mne tak začali padať asi po mesiaci, ako som prekonala Covid, ale úplné chumáče vlasov. Bolo mi do revu. Ja som začala užívať tabletky Methionin komplex (kúpiš v lekárni), vlasové sérum s kyselinou hyaluronovou Biohar (tiež z lekárne) a šampón proti vypadávaniu vlasov Plantur 39 (zelený), keď sa Ti to ustáli a vlasy prestanú padať, kúp si Plantur 21 (ružový) - na rast vlasov. Trvalo to cca 3 mesiace, kým sa vypadávanie zastavilo.

aandrea9
25. feb 2023

Nosíš ich rozpustené? Ja síce nemám husté, ale jednu dobu som ich mala stále zopnute sponou a to bola príčina padania. Pokožka hlavy vôbec nedýchala.

bebemonika
25. feb 2023

Mne pomohol zinok a selén. Nebola si v poslednom čase v strese? Neschudla si? Možno aj upraviť stravu.

slniecko5
25. feb 2023

Mala som rovnaký problém, investovala veľa peňazí do rôznych prípravkov, šampónov, tinktúr, tabletiek, olejov. Výsledok je veľmi otázny. Keď chcú padať, padajú, keď chcú rast, rastú🙂.
Stačí akýkoľvek obyčajný šampon a čo naozaj pomáha je Moringa prášok, neznášam jeho chuť, ale toto jedine mne zaberá. Vlásky rastu a hustnú.
Zvládnem to zjesť Max 3x týždenne, denne nie🙂.
No a samozrejme pravidelne striham a minimálne farbím, Max 2 x ročne melír, nemám ešte šedivé.
Držím palce ✊.

slniecko5
25. feb 2023

A áno, raz za čas aj zinok vezmem, fak raz za dva týždne.

oli18
25. feb 2023

Mne prestali vypadávať po aplikácií jednej fľaše vlasovej vody z lopúch Luna. Dostať ho v lekárni, stojí cca 1,50 eur.

marcellka32
25. feb 2023

@slniecko5 odkiaľ kupuješ ten moringa prášok

gogce
26. feb 2023

Dobry vecer určite odporúčam najskor nájst a zistit príčinu-tych je viac a jednou z nich
1. Hormonálny problem
2. Problem s obličkami
V kazdom pripade ja som riesila tento problém komplexne ak mate zaujem napiste mi správu

oli18
26. feb 2023

@gogce veď napíš tu, aj my ostatné sa rady poučíme. Diky.

dididudu
26. feb 2023

@oli18 toto presne pomohlo aj mne plus som si kúpila ešte aj šampón Lopúchovy

gogce
27. feb 2023

@gogce v prvom rade očistu tela Detox od ťažkých kovov-Prodeacit tobolky a tekutý Chlorofil prírodný produkt - zvykne pomoct este pred užívaním doplnkov výživy a to pri probléme s obličkami Tekutý Keratin na pitie áno a jediny na trhu v pripade hormonálnych zmien Prorelaxin a Den a Noc

gogce
27. feb 2023

@gogce nie všetky lekarne ponukaju tieto produkty ale aj ak ano ceny su MOC ale na stranke ktoru mozem poslat kvoli pravidlám len do spravy si viete produkty objednat v zlavach od 20% do 40% tiez vam viem ukazat ako, nakolko si tak objednávam vsetko aj sampon a condicioner keratinovy a collagenove serum na plet a pre dcerku SumVital na podporu imunity - ziskate vlastny eShop a možnosť využívať zlavy a ine benefity a prilezitosti - viac spravou

gogce
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slniecko5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gogce
28. feb 2023

@dididudu aj to moze pomoct, ale vzdy je nutne riesit problem vnutorne - pisem v inom prispevku
A tu som ja pouzivala a odporucam Keratin a Collagen prírodnú 100% formu tekutu a Proselect tobolky - očista pecene, pripadne Prodeacit - Detox očista tela

Nie som lekár, ale tieto odporucania mám pre mňa odporúčané lekárom🫴🏻

gogce
28. feb 2023

@gogce netusim preco to napisali pod vaš prispevok nie vam to neprilo

gogce
28. feb 2023

@slniecko5 odporučam prirodne produkty zelezo a B My Blood a na rast a kvalitu vlasov a proti vypadavaniu tekutý Keratin na pitie vynikajuce a účinne ak dodržiavate postup urceny odborníkom

pawli77
5. mar 2023

Určite zistiť hlavnú príčinu vypadávania,aj po covide je to možné.odporucam prečistiť telo, hormóny,vždy treba hľadať príčinu vo vnútri tela .