Čo pomôže proti vypadávaniu vlasov?

vivienka26
27. júl 2013

ahojte moc mi vypadávajú vlasy!Idem si rozčesať vlasy a hneď plná kefa vlasov!Poraďte mi niečo proti vypadávaniu vlasov!Ďakujem

anny1984
27. júl 2013

Tiež by som to rada vedela, po pôrode mi začali hrozne vypadávať. Neviem či je to tým. Doporučili mi Donna Hair. Vybrala som 90ks balenie a žiadne zlepšenie. Teraz som si kúpila obyčajný Zinok, uvidím či to pomôže.

mrsmisel
27. júl 2013

Ahoj, bohužiaľ asi 3 týždne mám tento problém aj ja... NIKDY v živote mi ešte takto nepadali vlasy ako teraz, nechápem z čoho to je... pri umytí guča vlasov potom kým ich rozčešem ďalšia a dokonca aj keď si ich len prehrabnem rukou už suché tak mi ostane v ruke veľa vlasov... až mi je do plaču z toho... dúfam neplešatiem :D ja som si inak kúpila žihľavovú vodičku, stará dobrá klasika, ale neviem či mi to až na takéto masívne vypadávanie pomôže... ostáva mi len silno dúfať..

annulikb
27. júl 2013

tiez som mala ten problem a kupila som si klasicke stare ale osvedcene ampulky so zihlavovou vodou - a mam pocit, ze mi velmi pomohli................. skus - nie je to velka investicia 🙂

janinah
27. júl 2013

Zinok pomôže,ale učinok vidno až po 3mes. užívania

lubina
27. júl 2013

s vypadavanim vlasov treba byt opatrne.....moze to znamenat aj nejaku chorobu.......mne pred par rokmi zistili anemiu, stredne tazku, mavala som stavy na odpadnutie a u hematologa sa na hned pytali, ci mi nepadaju vlasy. ☹ ...........preto by som aj odporucala ist k Dr. a mozno aj patrat po pricine, len aby si bol clovek isty, ze nieco nezanedbal......

tinach
27. júl 2013

Staršej dcére tiez vo veľkom vypadali vlasy, vyskúšali sme všetko možné aj nemožné ale nám pomohol Revalid, berie ho uz 5 mesiac a ma naspäť svoju hustú hrivu🙂 každé ráno po jedle jednu tabletu

ladybug6
27. júl 2013

ja som brala 4 mesiace forcapil, je to super hlavne to badam na nechtoch ale vlasy mi padaju ronako. mam ich uz skoro po zadk takze ked mi vypadnu aj 3 vlasy je z toho chumac-takze netreba prehanar. ked tak daj si spravit krvny obraz, mozno mas velke straty mineralnych latok

01fialka01
28. júl 2013

Mne osobne veeeelmi pomohol obycajny cisty zinok. A kadernicka mi vysvetlila, ze vlasy su dlhe, malo vyzivene a tak odporuca aspon podstrihnut. A mala pravdu, vlasy som si nechala podstrihnut, zodpovedne brala zinok a vsetko je uz ok 🙂

siska53
28. júl 2013

Mne pomohol na radu kolegyne,ktorej tiez pomohol - lecitin a kupila som si vichy na zastavenie vypadavania vlasov. Tato kombinacia mi pomohla ( nie vsak po porode,tam som to nechala tak) 🙂
Dalsia kolegyna zas brala vitaminovy preparat - revalid, je to vraj dost silne a ucinne.
Ak by uz nic nezabralo,tak potom uz jedine dr.

katieg85
28. júl 2013

ja som si kupila tablety b komplex brala som ich mesiac a hned boli vysledky prestali vypadavat dokonca mi aj zhustli az si to druhy vsimli namne,ze jake mam huste.a nestali ani vela,kolo 2 e

dominika2727
28. júl 2013

Mne ked vypadavali som pouzivala od Vichy Dercos a este Revalid tablety...odkedy som otehotnela mi vlasy spevneli a prestali padat a aj teraz ked kojim tak nastastie nepadaju....klop klop...dufam ze to tak aj zostane 🙂

emma_932
28. júl 2013

Silicea + cierny sezam

tatjab001
28. júl 2013

po vyskusani vselicoho mi nakoniec pomohol obycajny lopuchovy sampon,vlasy prestali prudko padat po niekolkych umytiach a podporuje aj rast novych vlasov

kejuska
4. aug 2013

jednoznačne Sprej z Aloe Vera - http://www.lr-slovak.com/aloe-vera-sprayprvej-p...
mááš mnohostranné využitie... na popáleniny, na spálenú pokožku, pozeranie, rýchle hojenie rán, proste VšETKO!!!
AK by si mala záujem ozvi sa mi , viem ti to zdistribuovat

zika20
15. aug 2013

Mne kamoska poradila Calibrum ze vraj jej to pomohlo mate skusenosti myslite ze to pomoze

marianka3
15. aug 2013

Mne veeľmi pomohli Forcapil tbl, ale treba ich užívať 3 mesiace po 2 tbl/deň. Nedráždia žalúdok ako Revalid a Donna Hair....Oplatí sa kúpiť balenie 180 ks. Naozaj odporúčam, po užívaní mi začali rásť nové vlásky 🙂

zuzankaolej
15. apr 2014

Mne kamarátka poradila nech vyskúšam Donnahair, užívam ju asi mesiac a vidím už zlepšenie, pol roka dozadu mi začali strašne vypadávať vlasy a odkedy užívam donnu vypadávanie sa dostáva do normálu.

iveta121
8. nov 2014

jednoznačne by som odporučila forcapil, najlepšie cena aj kvalita. po prvom mesiaci užívania som videla rozdiel, posilnili sa mi korienky a začali rásť nové vlásky.

janka279
8. nov 2014

U mna tiez ucinkuje Revalid. Vraciam sa k nemu opakovane. Ale treba vybrat celu kuru podla letacika. Na zaciatku kury si zvyknem davat vyssie davky, to znamena po dve kapsule rano a vecer. Na obed si nedavam. A ked mam pocit, ze mi vypadava menej vlasov, tak to znizim na davku 1 kapsulu rano a vecer. Este sa mi osvedcili aj revalidove ampulky. No nie u kazdeho Revalid ucinkuje. Kamaratka mala velke problemy s vypadavanim vlasov a u nej zabral Forcapil.

lucia090
17. nov 2014

forcapil je podla mna zo vsetkych najlepší,brala som už viacero doplnkov a on mi jediny skutocne zabral

natasa44
16. apr 2015

Ahojte, vedeli by ste mi povedat ci ten Forcapil ma taku divnu kyslu chut aj vonu? Moze to byt? Dakujem

copomoze
10. jan 2016

Ak máte záujem, môžete si pozrieť prírodné prostriedky proti vypadávaniu vlasov. Možno niekomu pomôžu: http://www.copomoze.sk/zdravie/vonkajsie-proble...

deniskaddd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilkim222
25. sep 2016

zihlavovy sampon, ziadne zehlicky farby feny vitaminy napriklad donnahair takto si aspon 3 mesiace vlasy zregenerovat a budete spokojne, ja to robim pravidelne a mam dlhe tmave vlasy 🙂

lienocka292
25. sep 2016

Ahoj Vivien. Môžem ti odporučiť oriflame kapsulky ktoré su extra proti vypadávanie vlasov a na zdravé nechty a nechtové lôžko

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz