Čo pomôže na zapálené ďasno?

misickaa4
2. nov 2020

dobry den, co pomaha na zapalene dasno?
Kloktat ustnu vodu zatial nepomaha, zubarka mi tam kaz nevidela. Uz 2.den som na tabletkach..skusala som aj repik
Vdaka za rady

zuzka0605
2. nov 2020

curasept gel na medziz. kefku a vycistit...par dni krvaca nezlakni sa...mala som pred mesiacom medzi dvomi zubmi, som myslela ze zdochnem, nikdy som neverila ze zapalene dasno takto boli, tiez som myslela ze to je zub! a houby to bolo dasno, ale bolelo ako zub

nikpa
2. nov 2020

@misickaa4 ja som kloktala silný vylúh, do 2dcl šálky 1sacok repík a 1sacok kamilky. Po 2 dňoch začal zápal ustupovať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrobacik41
2. nov 2020

@misickaa4 corsodyl je aj ústny roztok, herbadent roztok, tinctura gingivalis, curasept ústna voda , všetky mám odskusané a pomahajú a ešte by som ti poradila vylúhovať salviu a vyplachovat

misickaa4
autor
2. nov 2020

@zuzka0605 dakujem

kubkovamama
2. nov 2020

@misickaa4 mini rada,vydezinfikuj ihličku a nadvihni ňou jemne ďasno,mne to raz spôsobila mikrošupka z jablka čo zostala pod ďasnom aj zubarkou nepovšimnutá.Darmo som cistila,vyplachovala,išlo ma poraziť.Az ma napadlo čo ak tam ozaj čosi je

martinajurkechova
2. nov 2020

Keď sú problémy s dasnami je najlepšie ísť na zubnú hygienu. Je to dosť nepríjemné a ja sama som bola len raz a to mi stačilo 😁. Odvtedy sa snažím lepšie si čistiť medzizubné priestory ako to volajú zubári 😁