Čo pomôže na silnú bolesť chrbta?

lucia851
26. okt 2021

Ahoj veľmi ma boli hrudna chrbtica, ja aj užívam antidepresiva, aj lieky na neuropaticku bolesť ale nič mi nepomáha. Dávam si aj flector od bolesti ale ani to nepomáha. Snažím sa aj cvičiť ale chrbát boli ako šľak. Co by ste mi poradili? Ja mam aj hrudnu kyfozu.

pribinak
26. okt 2021

@lucia851 rehabilitácie

sona96
26. okt 2021

@lucia851 veľmi dobrého fizioterapeuta

lucia851
autor
26. okt 2021

@pribinak idem ale až od 1 decembra lebo skôr volne nemaju

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikusjk
26. okt 2021

@lucia851 milgammu si neskusala? ale tu Milgammu N, lebo je vraj aj bez toho "N"

zuzkaa1991
26. okt 2021

@lucia851 ja som to mala tiež som riesila s psychologom ze stres a bla bla a to doma som.na RD ale bola som u masera kde chodím pravidelne a to mi pomohlo ale.aj kvalitný fyzio mi pomohol

lucia851
autor
26. okt 2021

@vikusjk užívam ju, ale nepomáha, tak idem skúsiť gama neurax. Vraj je to lepšie.

annakot
26. okt 2021
Používateľ annakot je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od annakot.

Mne na bolesť chrbta pomáhajú dlhé prechádzky - ale to je skôr dlhodobé riešenie, nepomôže ti to hneď. Ja som si dala za cieľ každý deň nachodiť aspoň 10000 krokov a odkedy to dodržujem, bolesť chrbta postupne ustúpila. Pomohli mi asi aj cvičenia s fyzioterapeutom, posilnila som si vďaka tomu brušné svaly, ktoré je vraj dobré trénovať, aby sme nemali problémy s chrbticou

pavlicka123
27. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@lucia851 pri bolestiach chrbta, hlavy, zubov qtd mám dobré skúsenosti s CBD 🙂 Ak by si chcela, napíš mi do ss 🙂

hana32
1. feb 2023

@pavlicka123 Dobry den, uz je to sice davno, co ste reagovali na prispevok, ale prosim Vas, mohli by ste mi poradit kolko percentne cbd by mi malo stacit pri bolesti chrbta? Dakujem!

natty0987
8. aug 2023

@pavlicka123 ahoj zaujala ma tvoja odpoveď tiež mám problém z chrbticou čo to je to to CBD?