Čo pomôže na herpes?

23. mar 2023

Ahojte. Som chorá, vcera som dostala ešte ms, a teraz do ranaxsa mi vycapil herpes ... pred tym naposledy som ho mala pred 4 rokmi ked ho cakala dceru .. prosim poradte mi nieco učinne .. B som si hned nasadila aj ho nim potrela ... co este mozem dakujem ??

sorayaardente
23. mar 2023

Muž máva a najlepší je zovirax

viestta
23. mar 2023

Mne zabera herpesin, ale ked su tam uz pluzgiere, tak nepomoze ano svatena voda, musi sa to vyhojit cez chrastu

liljana
23. mar 2023

Hocico z lekarne na herpes, potierat a tak tyzden, mozno dva sa toho nezbavis. Raz za rok to uz ma dnes asi kazdy.

ajsha123
23. mar 2023

Určite užívať B-komplex. Ja keď vidím, že deťom začína herpes, potierame ako 1.pomoc tee trea oilom... Veľakrát im to stiahne a neprepukne do obrovskej chrasty.

sorayaardente
23. mar 2023

@viestta herpesin sa má teraz muž,lebo ma herpes,ale vravel,že zovirax je omnoho lepší,lebo aj znecitlivi to a herpesin vôbec,po zoviraxe sa mu to aj hneď zhoji

viestta
23. mar 2023

@sorayaardente kazdemu zabera nieco ine, Mne zovirax nezaberal

katarinka89
23. mar 2023

Panthenol tbl + popierať vodičku herca dent- štípe ale ja som bola po vyliať úst za 4 dní ôk.zostala len chrasta

anavixy
23. mar 2023

Zovirax duo, ten obsahuje okrem antivirotika aj hydrokortizon.
A Bkomplex.

cyberk
23. mar 2023

Herpesin je super ale ten je naj pri zaciatkoch herpesu, domaci recept - odkrojit si tenku vrstvu cesnaku a dat na herpes, vacsinou mi to do dna vylieci 🙏

ailiba
23. mar 2023

Pravdaze, kazdemu je dobre nieco ine. Za mna zovirax urcite nie. Najlepsi je konopny olejcek z lekarne. Pluzgiere vysusi a vyhoji. Na mna bol tea tree olej velmi agresivny.

zooeynka
23. mar 2023

Teatreee teda cajovnikovy olej. Potierat a zasusi ho. Je silno antisepticky, aj zdravu kozu zasusi....

vikusjk
23. mar 2023

Ja mam taky krem, stoji asi styri eura, vola sa Herpes krem od firmy Thermal. Ten je super, davam na noc a ked som cez den doma, tak aj cez den (je ho vidiet, je biely a napatlem ho hrubsiu vrstvu). A hned nasadim vitaminy, D-cko a B-komplex, B-komplex si davam bud dva obycajne alebo forte.

kathy7337
23. mar 2023

toto bol moj niekolkorocny problem. nezabera absolutne nič, čo ti vyššie radia. kup Lysine - L-lyzín (na špičku čaj.lyžičky dáš prášok a rozrobíš vo vode). piješ 2x denne. je to bez farby, bez chuti . je to aminokyselina, bez ečok. uplný zazrak. už to pomohlo tolkym mojim znamym....
keď citiš, že sa ti má vyhodiť herpes, hneď si to nasaď a uvidíš, že sa ani nevyhodí.
ak ho už máš, tak sa ti vdaka tomu skôr prelieči a zmizne

mon2523
23. mar 2023

Mne zaberie jedine Zoviraz. Kadeco som vyskuala, ale v takom tom prvotnom stadiu, ked to este len zacina, staci dat toto a on sa nerozvinie. Ak je to to spravne slovo :D Pochopili sme sa, dufam :D Akoze zanikne, staci natriet fakt ze raz a mas pokoj. Najlepsia vec totalne.

mon2523
23. mar 2023

*Zovirax

konikvrany
25. mar 2023

Vnútorne zinok a L-lyzín