Čo pomáha na zatekanie hlienov?

pupetko263
15. dec 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte čo pomáha na zatekanie hlienov do hrdla prekonala som covid a toto mi ostalo či to prejde samé ďakujem za každú radu

bashee
15. dec 2021

Jason covid sice nemala ale trpela som na zadnu nadchu a hlieny s takou hnisavou chutou. Boli zelene. Doktorka mi predpisala pamycon a ten zabral. Je to atb roztok co sa kvapka do nosa a zarabaju ho v lekarni. Aj priatel jo bral a pomohlo. Alebo som si striekala koloidne striebro do nosa ako kvapky (nici to virusy a bakterie) ked som uz nemala pamycon a preslo mi to tiez. Takze skus asi to koloidne najprv.

mariaaaaaa
15. jan 2022

@pupetko263 ahoj presne toto iste trápi aj mňa už jeden rok neviem sa toho zbaviť, budem rada za každú radu

tanika
15. apr 2022

@bashee ahoj poprosím ta ake kol.striebro sú si kúpila ? A dávala do nosa ? Hlavne aby bolo bezpečne kvapkat na sliznice . Prosim ťa pošli mi fotí ? Ake názov . Mám to iste vytery viac krat robene a negatívne . Pamycon kvapkám už 5 dni . A nič moc zatekaju . Dik moc

1stefi121
30. jún 2022

@tanika prosím ťa pomáha ti Pamycon ja sa trápim už dva mesiace a stále má. Hlieny. Akokeby pod mandľami sa mu ukladali...