Čo pomáha na vypadávanie vlasov?

vasjar
28. sep 2020

Ahojte baby, je tu niektorá z vás komu strašne vypadávajú vlasy? Prosím vás poradte co pomaha

ivanka12311
28. sep 2020

Ahoj veľa zinku, ja som mala úplne vypadane ložiska od stresu kúpila som si aj taký ružový prášok Hair Vitamins a je v tom velikánsky rozdiel nepadajú zhustli a tak kde som nemala vlasy krásne rýchlo dorastli👌😍...ja som sa nenormálne hanbila chodiť von bez tých vlasov si pamätám išli sme na kar a ja si packala na pokožku hlavy hnedý tieň aby mi nebolo tak vidno ložisko😪 umývam ich Milva šampónom kofeinovým

kinats
28. sep 2020

pred casom som riesil tu na MK rovnaky problem. Mne pomohlo viac zasahov naraz.
Zacal som uzivat vitaniny ZINKOSEL, sampon Alpecin C1 ale isiel som s tym aj na kozne a tam mi predpisali: Alpicort F . Nebolo to hned, ale po cca mesiaci sa vypadavanie uplne zastavilo (do 10 vlasov denne uz nie je tragedia oproti povodnym min 50 denne)

nykkushka
28. sep 2020

Mne pomohol tento olej na popôrodne padanie vlasov. Do mesiaca som začala vidieť výsledky. A to som mala už kúty spravené nad čelom. Teraz po 3 mesiacoch mi rastu nove male vlásky. Takže ja doporučujem toto 😊
A pre mňa bolo super že je to prírodné 🤭

tslobik
28. sep 2020

@vasjar Aj ricínový olej pomáha. Len neviem ako s aplikáciou, je hustý. Ja dávam na mihalnice. Zo zinku som spokojná so Zinkorot-om.

evitka83
28. sep 2020

@vasjar mne pomohlo tonikym ducray s parusanom. Sampony mi nepomohli ziadne

perinbabenka
28. sep 2020

ahoj, mne pomohol lopúchový olej (2 x týždenne vtierať do pokožky) a cca 3 mesiace som užívala ajurvédsky čaj Bhringaraj..vlasy spevneli a obmedzilo sa aj vypadávanie..

vasjar
autor
28. sep 2020

@kinats ako vraj ak denne vypadne 100 vlasov, je to normálne. Ale ja som za posledné obdobie (asi týždne dozadu) stratila veľmi veľa, až v noci som sa prebudila na to ze som si vlasy chytila a ze ako malo ich mam 😔

vasjar
autor
28. sep 2020

@ivanka12311 uf, to až tak? No ja mam kúty na pravej strane, zakrýva mi to par vlasov. Ako dlho ste užívali ten prášok kým vám začal učinkovat?

ivanka12311
28. sep 2020

@vasjar užívala som ho 3mes ale ten rozdiel v kvalite vlasov bol vidieť po 2-3tyždnoch.Ja som mala také fajné ložiská vypadanych vlasov 5-7cm ak nie viac,maskovala som to na hnedým tieňom strašne som sa hanbila😔 bolo to vidno aj keď som ich v gumičke mala... kožná mi nariadila iba drahé prípravky z lekárne typu kúpte si ducray šampón a vodu vlasovu vieš čo bolo mi škoda ku nej chodiť ale nevedela som😌potom som začala ggoglit a našla som toto ten hair vitamín, užívala som zinkom vlasy umývala milvou a mala som po probléme

barboritta
28. sep 2020

Dnes mi bolo odporúčané vlasové hnojivo.Kapsule a majú aj šampón.vraj super vec

simca06022011
28. sep 2020

no zalezi na tom, preco ti vlasy padaju. Mne nepomohlo nic. Ale doslova nic. Uz som sa s tym zmierila nejak, prinajhorsom si raz kupim krasnu parochnu :D a tom mala neskutocne huste vlasy, dlhe, jemne, perfektna kvalita.. a proste z mesiaca na mesiac zacali padat a fakt ale fakt, nepomohlo nic. Kozna robila pokusy, jedna, druha, tretia.. stale len kopa penazi do toho isla... a nic. Aj na take osternie nejakym svetlom som chodila a ani to nic....

vasjar
autor
28. sep 2020

@barboritta mala som to, nepomohlo

barboritta
28. sep 2020

@vasjar fakt?ale vraj závisí od čoho vlasy padajú,či nie je nejaký zdravotný problém

makda
30. sep 2020

stitna zlaza je v poriadku? ja mam velmi dobru skusenost s kolagenom. ak chces, viem ti do spravy poslat fotky, co dokaze

vasjar
autor
1. okt 2020

@makda OK posli

makda
1. okt 2020

@vasjar poslala som

biba12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makda
21. sep 2022

@malicka1986 poslala som

karima512
29. júl 2024

mne dobre zabera toto amitamin® Hair Plus od sunday natural, bez laktozy a lepku