Čo pomáha na rast vlasov?

nikoleta_nikki
13. apr 2023

Ahojte kocky, poradite nieco na rast vlasov ? prosim iba to co mate naozaj overene. Vyskusala som viacere znacky lacnejsie aj drahsie ako napriklad hairbrust za mna zbytocne vyhodene peniaze. Uz som beznadejna 😌

vvrabec
13. apr 2023

@nikoleta_nikki nedá sa povedať konkretny produkt, dôležitá je príčina problému a tiež nepíšete aký máte konkrétny problém- slabé vlasy, vypadávanie vlasov ...

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamara321
13. apr 2023

Mne pomohli ampulky a sampony alfaparf milano ale teda az po pol roku vidim vysledky...

nika_val
13. apr 2023

Každy mame geneticky predurčenu dlžku aj hustotu vlasov..
Ak máš v génoch to že ti vlasy dlhšie ako po plecia nenarastú tak môžeš aj svätennu vodu na ne davat nenarastú ti..

peta2402
14. apr 2023

@nikoleta_nikki Na podporu rastu vlasov je dôležité dopĺňať vlasom vitamíny nielen zvonka, ale aj zvnútra....
Samozrejme, že veľmi dôležité zistiť príčinu

nykkushka
14. apr 2023

Mne po kovide neskutočne vypadali vlasy.. Horšie ako po pôrode.
Už dlhodobo beriem tieto prírodné vitamíny a vlasy mam husté, pevné a stále mi rastu baby vlásky

https://www.renovality.sk/vlasy-koza-nechty-120...

Celkovo táto značka mi vyhovuje, majú aj vitamíny Renohair, cielene a vlasy aj tie sú 🔝

beahavala
7. jún 2023

mne sa osvedcil HAIR AnaGain od ecolife, je to skvely produkt na rast vlasov ale pomôze tiez s vypadavanim a lamanim

ninah1486
14. jún 2023

kazdemu pomôze nieco ine, mne kamosky odporucali tolko produktov co im pomohli a mne ani jeden