Čo pomáha na pálenie pokožky na pošve ?

olivia1212
26. jan 2020

Ahojte ženy, prosím Vás viete mi poradiť čim by som si mohla pomôcť na pálenie pokožky na pošve? Pravdepodobne je to nejaký druh alergie. Výsledky na mykozu a na pohlavné choroby sa nepotvrdili žiadne. Už som použila multigyn, prurigyne, belogent teraz užívam štvrtý deň raz denne ale veľký pokrok necítim. Nevidím ani ja a ani gynekologicka žiadne škvrny alebo bohvie co by ešte som mohla vidieť proste nič no mam trochu zacervenanu pokožku a páli hlavne keď sa dostane do kontaktu s močom

panelacikova
26. jan 2020

@olivia1212 no presne toto mám ja.... pýtala som sa práve dnes vo svojom profile, či by na to nezabrali čapíky cicatridina. pozri môj profil, ale zatiaľ tam nemám konkrétne odpovede :( možno ak niekto zavíta do tejto diskusie, bude sa vedieť vyjadriť k týmto čapíkom CICATRIDINA??? 🙂 bola by som vďačná...

0kristina0
26. jan 2020

Baby capiky su podla mna zbytocne pokial vas to nesvrbi aj vo vnutri. Skuste si dat zodac alebo fenistil kvapky.

panelacikova
26. jan 2020

@0kristina0 výborný postreh! ale tá cicatridina existuje aj vo forme mastičky. možno to by sa oplatilo skúsiť....

0kristina0
26. jan 2020

@panelacikova treba vyskusat, tazko poradit ked nevieme akeho povodu je to palenie a zacervenanie. Mozno by pomohol repikovy kupel.

0kristina0
26. jan 2020

Teraz ma napadlo, ze nieco taketo mala aj kamoska a pomohlo jej vymenit vlozky klasicke za anionove (alebo tak nejako sa volaju).

adela2611
26. jan 2020

@0kristina0 neviem ci to ma suvis z vlozkami ja uz dlho pouzivam len aninove a priznaky ,ktore opisuje autorka mam stale,tiez nevie gynekologicka z coho a nic nezabera..

panelacikova
26. jan 2020

@0kristina0
@adela2611 no baby neuveríte, ale dnes som si ich zakúpila a ihneď aj "nasadila", keďže mi v minulosti pomohli. tak skúšam aj to... plus na mojom profile mi už dali baby aj nejaké rady ohľadom krémikov, preštudujem si to a snáď nájdem riešenie

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
franka
26. jan 2020

Skús detský púder.

olivia1212
autor
27. jan 2020

Ženy ďakujem Vám za ochotu, nejak sa to s tým belogent ok trochu pohlo ale nerada by som zakrikla. V každom prípade tie anionove vložky vyskúšam. Snáď to už celé prejde

sara000
27. jan 2020

Myslím že krém canesten

martina8888
27. jan 2020

@panelacikova ahoj. Ja som tie capiky používala, keď mi DR pri preventivke povedal, že mám stále trhlinky na krčku, že to treba zahojí, takže to je zamerané asi týmto smerom.

martina8888
27. jan 2020

@olivia1212 ahoj. Mne sa osvedčil Tea tree krém z firmy JUST. Áno, som poradkyňa, ale nikomu nenanucujem výrobky 🙂 ak by si mala záujem, kľudne napíš IP a pošlem podrobné informácie. Plus je tam na vnútorné použitie, teda na tampón dobrý Tea tree olej s rosalinou. Dievčatá, ktorym som odporučila si ho chvália. Stačí 2 kvapky na tampón na nejaké dve hodinky a podráždenie za 2-3 dni zmizne plus výtok. Pripadne skus pohľadať poradkyňu vo svojom okolí, nech ti povie viac. Ak máš len z vonka podráždenú pokožku, tak ten krem je super.

medulienka81
27. jan 2020

Mne pomáha canesten

sulky
27. jan 2020

Tiez mam rovnaky problem. Nemoze to suvisiet s mocovymi cestami? Alebo aˇergia na prasok?