Čo pomáha na bolesť zubov?

11. feb 2021

Ahojte vcera mi nasadili strojcek a v noci ma to strasne zacalo boliet tak som si dala poslednu tabletku od bolesti co doma mame. Rano to vsak zacalo boliet este viac nemozem jest,rozpravat... Mate niekto bejaku domacu radu od bolesti?

lia_sk
11. feb 2021

Zuby si vyplachávaj sódou. Ja mám tieš strojček

autor
11. feb 2021

@lia_sk dakujem ❤️

aurorastone
11. feb 2021

skus zavolať zubárovi, možno si ta tam zavolá, skontrolujú a čosi povolia ak ta to tlači a boli

bea2804
11. feb 2021

Tak prvé dni sú najhoršie so strojčekom, ja som 3 dni nejedla, a bola len na detských výživach 🙂 a musela som byt na liekoch, Nemohla som nijako inak vydržať.

usla35
11. feb 2021

sestre pomohol listerin, umrtvilo jej to trosku ale tiez sa 2 dni trapila ked jej nasadili strojcek

hettinka
11. feb 2021

Valetol. Alebo iné lieky na báze paracetamolu. Ale to boli tak 2-3 dni. Potom prejde.

autor
11. feb 2021

@aurorastone ono to vlastne teraz dali iba gumicky medti zuby aby sa tam urobila medzera

hettinka
11. feb 2021

Dcéra pri strojčeku schudla asi 7 kíl. Syn 5 kíl. Nemohli prvé mesiace ani normálne jesť, len polievky, pudingy, presnidavku. Ale výsledok u dcéry stojí za to. Syn rste strojček má, ale už je všetko normálne, aj keď niekedy po kontrole 1 deň boli.

autor
11. feb 2021

@hettinka to mne zasa nehrozí 😅ja sa najjem aj ked ma to boli

pavla013
11. feb 2021

ano aj ja som mala strojček a stale po kontrole keď to upravila dotiahla tak ma boleli zuby, ale to prejde 🙂