Čo na zástavu hnačky a nevoľnosť žalúdka?

natalia1997
8. júl 2023

Ahojte ľudia poraďte niečo na zástavu hnačky a nevoľnosť žalúdka. Tehotná nie som. Užívam enterol a nolpazu na žalúdok. Ďakujem za rady. Asi je nejaká viróza alebo neviem už 3 deň mi je tak blbo

bubka23
8. júl 2023

@natalia1997 ahoj nám celej rodine pomáha hylak, prinajhoršom máme v rezerve aj čierne uhlie.. no väčšinou len hylák sa dáva, tri krát denne prvé dva dni, síce máš aj tak behačky na wcko, ale aspoň ťa prečistí celé telo , a dietnejsie veci vtedy jedavame.. na druhý tretí deň je už všetko okey.. snáď ti to pomôže 🙂

nikpa
8. júl 2023

@natalia1997 mne tiež hneď najlepšie pomáha hylák, no je už niekoľko mesiacov nedostupný. Ak ho nemáš doma tak čierne uhlie dobre poslúži. Ale tieto srajdove virózy zvyknú trvať aj týždeň. A prečo tá Nolpaza? Ja si ju dávam na trávenie keď mám kyselinu, pri viróze neviem že sa používa...

lenvam
8. júl 2023

@natalia1997 čučoriedky nemáš? Tiež sťahujú pri hnačke, horká čokoláda, banány

zuzkaa1991
8. júl 2023

@natalia1997 smecta zastavi hnacku aj travenie da doporiadku....manzel minulý rok nieco doniesol domov nic v sebe neudrzal ani banan ani vodu nic všetko islo.z dola von.do.sekundy....striedala.som mu po 3hod smecta enditrol ci ako sa to.vola az 3ta.smecta mu pomohla plus probiotika 3krat denne....skoda.ani endiex ani hylak sa nevyrabaju 😔hylak.aj tak. Otvorený nema ucinok.kedze.do.6m treba spotrebovať. Kvoli.probiotak.

patka06
8. júl 2023

Na žalúdok Coca- Cola a na hnačku banán s horkou čokoládou

dada558
8. júl 2023

@natalia1997 na hnačku imodium z lekárne a máš po probléme. Hylák nie je dostupný