Čo na ukľudnenie?

13. dec 2023

Ahojte, už dlhšiu dobu som veľmi nervózna,podráždená, z každej strany je toho veľa, som samoživiteľka,dcéra v puberte, odvrava,nič si po sebe neodloxzi,všetko jej 109x opakovať,v robote stresy, neskutočne som zo všetkého vytocená... Magnézium mi nepomáha, pomohlo vám niečo z lekárne na ukludnenie či sú to vyhodené peniaze? Dakujem

muchacici
13. dec 2023

Pomohol mi Persen. Ja som mala predtým z tých nervov a stresov až zúrivosť v sebe, normálne som sa nespoznávala, a ten Persen akoby uvoľnil napätie a tlak v hrudníku, a naozaj som sa cítila oveľa viac v pohode. Takže na to napätie mi pomohlo najviac

autor
13. dec 2023

@muchacici ďakujem ti, ja už som sama zo seba nervózna, rána vstanem a už mám nervy,tiež sa normálne nespoznávam,ale momentálne stresy z každej strany.... Za ako dlho ti zabral?

muchacici
13. dec 2023

Presne chápem, o čom hovoríš, človek už ráno vstáva nasrdený, že zase vieš aký stres a nervy ťa čakajú.. ja viem, a niet úniku z toho... Persen Forte mi zabral relatívne rýchlo, v priebehu pár dní som cítila úľavu. Chvália si aj iný homeopatický liek, zabudla som ako sa volá, ale tamten mi nezabral, takže sa mi nechcelo veľmi veriť, že toto pomôže, ale divila som sa, že áno a ako rýchlo. Veľmi ti držím palce ❤️

autor
13. dec 2023

@muchacici ďakujem, pôjdem ho kúpiť.dufam že mi pomôže,lebo sama so seba som zhrozená z toho,že furt hučím, proste nechcem aby som bola taká nervózna a zlá na dcéru,aj keď aj ona by trošku mohla si vstúpiť do svedomia,ale to je taký kolobeh,že z tej nervoziy neviem vystupit

muchacici
13. dec 2023

Joooj... 😓 ani sa ti nečudujem... Ty si sama na všetko a dieťa v puberte vie byť teror. Deti si to uvedomia až neskôr ako veľmi vytrápili rodičov, ale väčšinou je to všetko dočasné, deti dospejú, polepšia sa, rodičia zabudnú na tú bolesť, čoskoro budeš riešiť, že sa ti dcéra osamostatní a tebe bude smutno 🙂 Až tak smutno, že si kúpiš psa, ako moja sestra 😃 Mne na také psycho stavy pomáha nejaký "únik", ale najlepšie je naozaj nájsť si chvíľku na seba, ísť napríklad posedieť s kamoškou, vyrozprávať sa a aj zabaviť, zasmiať, trochu dobiť baterky. Drž sa, a nebuď na seba veľmi prísna ❤️❤️❤️

autor
13. dec 2023

@muchacici ďakujem,si veľmi milá💞 veď to že tá chvíľka pre seba chýba cloveku,ale taká že som sama v byte,nieže dcéra vo vedľajšej izbe,to sa mi málokedy podarí... Keď bola malá,ja som vôbec nekricala,bolo to zlaté dieťa,teraz naozaj to vecne dotahivanie má unavuje. Naozaj taký kľud,ticho by sa mi zišlo. Ďakujem ti za radu aj vypočutie💞