Čo na poškodené suché vlasy?

lenieta25
10. apr 2013

Maminky ktorá by mi vedela poradiť nejaké prípravky na vlasy. Ako nevypádavaju mi, ale mám ich už dlhšiu dobu akési suché, bez lesku. Asi im chýbajú aj nejaké vítaminy, ale užívala som aj revalid, aj donnu hair ale akosi nevidim žiaden efekt.Vlasy si už dlhšiu dobu ani nefarbim, žiadne melir, žiaden fén ani nič podobné, ale sú akési zničené...

xlucia
10. apr 2013

vnutorne b kopmlex, zinok , selen, a na povrch vmasirovat do vlasov par kvapiek arganoveho oleja. nechat posobit kolko sa da a potom umyt 😉

tinaxxx
10. apr 2013
gervidda
10. apr 2013

Ja pouzivam: Olivovy olej, stava s 1/2 citrona a vajicko, zmiesam to hromady a vmasirujem do vlasov. Necham posobit a potom oplachnem VLAZNOU vodou. Ak by si to umyla teplou, tak sa ti spravi vo vlasoch prazenica 😀 ( vlastna skusenost ) 😀
Nakoniec normalne umyt ( sampon + kondicioner ).
Tie vlasy na foto su moje a zatial sa na moj recept nestazovali 😉

bubula_007
10. apr 2013

Môj recept: 1 žĺtok, 1 lyžička medu, 2 PL oliv. oleja zmiešať, vmasírovať do vlasov a nechať pôsobiť, môže byť aj hodinu na vlasoch. Potom dobre zmyť, tiež odporúčam vlažnú vodu, pretože teplá voda vlasy vysušuje. Mne ešte pomohol šampón Gliss Kur na suché vlasy (čierny flakón) + vlasová kúra z tej istej rady. 😉

ivec16
10. apr 2013

ja by som skusila na tvojom mieste kokosovy olej, kupis v bio potravinach, ak nepomoze na vlasy mozes vyuzit na plet alebo v kuchyni 🙂, das na vlasy zabalis, mozes nechat cez noc alebo ak nikam nejdes cez den posobit a umyjes sampon a kondicioner

kattrin5
10. apr 2013

Redken, matrix a nexus su super kozmetiky na vlasy

molniak
10. apr 2013

skvele su aj itaminy na vlasy a nechty z oriflame ale treba vyuzivat aspon 4 balenia

renata165
10. apr 2013

gervidda a bubula_007 rada najlepsia nic sa nevyrovna tymto tipom su naozaj osvedcene ziadne kozmeticke pripravky ich nenahradia a to ako kadernicka by som naozaj vedela menovat neskutocne kvalitne veci ale ked mam suche vlasy aj ja si dam na ne olivovy olej je to najlepsie a vajicko dodava lesk vlasom..

visage1974
11. apr 2013

Používajte tento výrobok v týchto prípadoch:

Vypadávanie vlasov
Rozštiepené a mdlé vlasy
Lámavé a štiepajúce sa nechty
http://sk.oriflame.com/products/product-detail....

ekinkala
11. apr 2013

ahoj kup si hoci jaky kvalitnejsi balzam na vlasy ale neumi si snim vlasy umy si zo samponom a utri s uterakom a potom si daj na ruku ten balzam a do mokrik vlasou vmasiruj a nechaj volne ususit ak si fenujes vlasy tak prestan to velmi nici vlasy

lesana88
11. apr 2013

KOKOSOVY OLEJ odporucam uplne najviac! na suche vlasy bez lesku, plet zjemni, vyzivi, na krvacajuce dasna, zmiernuje svrbenie a pomaha odstranit kvasinkove infekcie, namiesto teloveho mlieka, v kuchyni...je to maly zazrak, nedam nanho dopustit.

katieg85
11. apr 2013

ak su suche este nieco sa da ale uz ked sa lamu ta to uz len ostrihat,a nefenovat to skodi najviac.mne zhustli ked som brala b kompex,uz som brala aj zinok a nic a po komplex som videla do mesiaca vysledky

beatrice28
11. apr 2013

No ja som mala dlhé roky podobný problém, vyskúšala som kadečo, ale nič nepomohlo, doteraz! Moja kaderníčka mi radila vyskúšať výrobky radu Matrix, konkrétne červený - Matrix Total Results Repair, šampón, balzam aj sérum konečne nastala zmena! Moje vlasy už nie sú ako metla, sú hebké, nie sú vysušené, mám od tejto značky aj olej na vlasy, tiež je veľmi dobrý. Tieto výrobky v obchode nekúpiš, buď v kaderníckych salónoch, ale dá sa objednať aj tu na nete. ODPORÚČAM!!!

alenka777
11. apr 2013

ja mám dobru skúsenosť s kozmetikou a olejčekom značky chi

aaliyah
24. máj 2013

Kup si masku na vlasy ale niečo z tích drahších značiek napr.:LONDA,L´OREAL,REDKEN,MATRIX....Ja ich mam tiež,stoja okolo 30-40€ ale su perfekntne 😉

babkabubko
27. máj 2013

rozhodne odporúčam kokosový olej - prírodnáý prostriedok bez zbytočnej chémie, je univerzálny - aj na varenie, aj na kozmetiku, pleti, vlasov, nechtov. Ak ho vyskúšaš raz, som si istá, že ho už nevymeníš. 😉 https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/detska...

iwee11
1. mar 2014

ja máme odskúšaný GESTIL-WONDER Regenerační zábalový vlasový krém. Mám tiež suché drsné vlasy. Ale po zábale s Gestilom ich mám oveľa jemnejšie a lesklejšie. A je za priaznivú cenu. Zoženiete aj na SK. 😉
http://navlas.cz/masky/pece/masky/wonder-balzam...

dadulienka
2. mar 2014

Značka KERASTESE ma celu radu prípravkov pre suché vlasy. Ja mam skusenosť so šamp, kondicionerom, potom takou maskou na vlasy aj bezoplachovým kondicionerom... a teda šampon aj ta beoplach. su super.

kamispublic
15. dec 2014

Ja som vyskusala kadeco ale najviac pomohlo KERASTASE. Po jednom umyti som mala vlasy hned take padave a nie ako helma. Trosku ma trapi, ze vlasy skutocne nevyliecia....ale aj tak dobre... 😉

janka2273
18. dec 2014

Votrieť si do vlasov Kokosový olej 🙂 alebo Kremelina pre ľudí..je to čistý BIO kremík v prášku

http://www.lemmi.sk/lemmi-sk/eshop/1-1-Kremelin...

canama
18. dec 2014

Pricin moze byt strasne vela: 1. napriklad ti mohli vlasy dorast uz do tvojej maximalne dlzky (dane v podstate geneticky) a teda dlhsiu zivotnost uz mat nebudu aj keby si s nimi robila hocico a jednoducho sa konce zacnu lamat. 2. lamat konceky sa ti mozu aj vdaka nesikovnosti osoby ktora ti ich striha, alebo vdaka tupym nozniciam. 3. dalsia vec, ak mas dlhsie vlasy, nosim ich casto rozpustene a nosis casto umelinove zvrsky konce vlasov sa mozu viac nicit...
Co sa tyka tabletiek, myslim ze ak ucinkuju tak je to len placebo efekt, ak mas nejaku vitaminovu nedostatocnost, videla by si to nie len na vlasoch ale aj nehtoch a ostatnej pokozke. Z vlasovych pripravkov jednoznacne odporucam znacku Kerastase alebo potom o nieco lacnejsiu, ale aj menej efektivnu kozmetiku L'oreal Professionel...da sa nakupit v eshopoch aj vo velkych baleniach ake sa pouzivaju v kadernictvach, vtedy je cena naozaj dobra a v ziadnom pripade by som nemenila s vyrobkami z drogerie. Velmi si niektore zeny este chvalia znacku Moroccan Oil, ja som zatial neskusila, je pomerne draha. Ja mam tiez suchsie vlasy, farbim aj fukam, pouzivam teraz od L'oreal Professionel radu Mythic Oil, velmi vlacne vlasky po nej mam...v kazdom pripade odporucam skusit vlasovy olej...vlasy zvlacni a nezamasti (pokial si toho nedas vela). Co sa tyka kokosoveho oleja, na telo (a v kuchyni) je super, nedam dopustit, ale na vlasy nechapem jeho pouzitie, ved predsa vlasy nechces mat vizualne mastne, tak si ich potom aj tak zmyjes samponom, t.j. vsetku mastnotu odstranis.

dolcegucci
18. dec 2014

najlepsia kozmetika na suche vlasy je Kerastase 🙂 ale tiez sa mi osvedcil z lacnejsich drogerkovych sampon Dove na suche krepate vlasy 😉

adriana155
27. jan 2015

Dievčatá, mám na predaj regeneračný šampón aj kondicionér na vlasy kozmetiky Bione, ktorá moje poškodené vlasy dala do kopy. Aj na internete je kopu nezávislých recenzií. Ide o bio kozmetiku s prídavkom Cannabis. Cena je 3€/ks, teda šampón aj kondicionér 6€.

sizzzy
27. feb 2015

Ahoj, ja som mala podobne problemy a velmi mi pomohla prirodna kozmetika z mrtveho mora mon platin. http://kozmetikaprezdravie.sk/index.php?route=p... je ich e-shp.
Dost mi predtym padali vlasy, ale pri pouzivani tychto veci, mam vlasy silnejsie, hladsie a pekne leskle.. Samozrejme. ze treba jest zdravo a fakt ten zinok a aj zelezo pomahaju. Vyskusaj tu kozmetiku, nie je ani draha...

lajlilinka
27. feb 2015

Kokosový olej... nedám naň dopustiť...či už na telo, na tvár, alebo vlasy... 😎

macicka896
5. aug 2015

Ahoj osobne ak mozem poradit tak mne velmi pomohli pripravky kerastase http://www.mysalon.sk/znacka/kerastase-paris/ tento rok vyli skvele novinky ako serum a podobne pre celu vlasovu starostlivost, asi jediny eshop kde som nasla tieto vsetky pripravky, osobne odporucam

molyyyy
11. aug 2016

Ahoj, podla svojej osobnej skúsenosti ti možem odporučiť Elixir od KB, vlasy mám hned po nanesení lesklé a celkovo živšie, nie su také mdlé. Mám od nich aj ostatné prodkuty a som maximálne spokojná. Popozeraj http://www.mvcosmetics.sk/kardashian.html

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
20. dec 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@doriss_po
ahoj mozes prosim poradit aka maska ti zabera?ja som ochotna zaplatit aj viac uz lebo mam taky pocit ze si budem mjset dat ostrihat zachvilku polku vlasov ake ich mam suche:D

lilianna1xs
20. dec 2016

@anulienkalenka kokosovu masť naniesť na suché vlasy a nechať čo najdlhšie ja si dávam ráno keď už mám mastné vlasy tak si urobím zábal zabalim si do šatky tak medzi tým upratujem varím a poobede si umyjem dva krat som spokojná veľmi robím to každý týždeň už taký mesiac sú ozaj iné vlasy.Musim si ich dať do kopy som ich mala suché Jak seno.