Čo na padanie vlasov po pôrode?

rony7
1. sep 2020

Ahojte baby čo by ste odporučili na padanie vlasov po pôrode? Už pred tehotenstvom som ich mala strašne riedke a teraz úplná katastrofa..a strašne rýchlo mastnia..na nete som kukala stránku expert na vlasy tam keď si spravíte test tak vám dajú odporúčania vyslovene na vás problém a aj som už dostala no fakt je že tie prípravky nie sú najlacnejšie a okrem prípravkov zvonku treba brať aj z vnútra vraj chlorelu určite aby sa odstránili toxické látky, tekutý keratín a kolagén no neviem keďže dojčim aby to nemalo nejaké nežiaduce účinky aj keď je to vraj čisto prírodný produkt všetko..recenzie to malo fakt dobré no váham.. nemáte niektorá skúsenost?

h_petra
1. sep 2020

ja by som ti poradila vydržať. Ak dojčíš, neužívaj sprostosti, žiadne toxické látky ti netreba odstraňovať. Mne padali vlasy tak,, že sa mi spravili "kúty" a aktuálne som 7,5 mesiaca po pôrode a normálne mi vlasy dorastajú 🙂

zuzuliennka1
1. sep 2020

@rony7 nic neber, padanie vlasov po porode je uplne normalne, hormony mas ako na hojdacke, ono sa to casom utrasie

darkwood
1. sep 2020

Ja tiež vyzerám ako z hororu po pôrode, ale vraj bude dobre. Ináč keď sa ti veľmi mastnia odporúčam ti tento šampón. Je síce drahší, ale stačí skutočne len mále množstvo, mne bežne vydrží aj 2 mesiace. https://cz.lush.com/products/sampony/big

andreatytler
2. sep 2020

@rony7 Je tu na fore kozna lekarka a ma dobry clanok o padani vlasov po tehotenstve.
https://www.modrykonik.sk/blog/dextella14/article/padanie-vlasov-po-porode-x4f791/

miadi
2. sep 2020

Nic nerob len vydrz je to uplne normalne. Ber len multivitamin pre kojace mami. Prestane to ani nebudes vediet kedy. Popripade si daj kratši učes.

simoneeckaa
2. sep 2020

LR recapin tonikum jednoznačne! Používam dlhšie a vlásky omnoho zhustli a narástli.

tatisna
2. sep 2020

Mne po prvom porode odislo veela vlasov ale po druhom akoby zhustli. Po prvom sice vypadali ale do roka sa vratili do normalneho stavu. Je to hormonmi, podla mna pripravky vela nepomozu...