Čo na lámavé a rozštiepené vlasy a na ich rast?

si_si_si
29. nov 2016

Ahojte prosim o pomoc. Moje vlasy su uplne znicene od zehlenia. Na koncekoch mam biele bodky, kazdy vlas je nalomeny a len co ho potiahnem hned sa zlomi, konceky su rozdelene na dve casti cize su rozstiepene.vlasy som ostrihala -5cm nepomohlo vlasy sa lamu, stiepia a biele bodky ostali. Moje stravovanie je maximalne slabe nejem maso a cele dni sa napchavam len buchtami. Pitny rezim je ani nie liter za den. Dnes som to zmenila pridsla som ovocie aj zeleninu cestoviny a mliecne vyrobky, vodu som z litra vyvysila na 2,5 litra. Je to len prvy den ale to zo stravou aj tak nezmenim potrebujem nejake tablety, vodicky, aktivatory, vitaminy alebo uz neviem co. Odporucane som pocula donnahair ale to je skor na padanie. Biohar ten by aj mohol byt len neviem ci pomoze + pridat zinok, vytamin C? Alebo co? Prosim pomozte mi za kazdu radu dakujem. Chcem aby sa moje vlasy prestali lamat,stiepit aby zmizli biele bodky a aby mi zacali rast prosim poradte nejake vyzivove doplnky na rast a lamanie alebo nejake vitaminy. Dakujem.

evittam
29. nov 2016

@si_si_si No v prvom rade ostrihať - a to až po zdravé vlasy - zničené a rozštiepené konce ti nič nezachráni. A potom zmeniť stravu na plnohodnotnú a zdravú. A žiadne tablety a umelé vitamíny ťa nezachránia - je to len umelé "svinstvo", ktoré tvoje telo aj tak nevie spracovať a väčšinu vylúči z tela von....😉

si_si_si
autor
29. nov 2016

@evittam tak to asi nie kedze vlasy mam uz len po bradu a biele bodky a rozstiepne konce a lamave mam aj na vrchu hhlavy kedze sa mi niektore polamali na kratsie vlasy cize to by som si musela vyholit asi celu hlavu

denisa098
29. nov 2016

Treba sa prestat zehlit,pripadne velmi malo,nedavat si na vlasy laky a gely,chemiu,pouzivat zabaly na vlasy a hlavne mliecko pred zehlenim a fenovanim do mokrych vlasov,aby sa vspamatali.Nikdy nezehlit bez mlieka.Ja mam vlasy po zadok,zehlim si ich,no vsetko treba s mierou.Nie je nutne kupovat drahe pripravky, i ked su niektore kvalitnejsie,predavaju aj v dm drogerii,v ruzovej flaske Loreal mlieko na zehlenie,to je celkom fajn.A kazdodenne umyvanie a zehlenie vlasov je tiez zle.Musia sa zregenerovat.No a trosku lepsie sa zacat stravovat.🙂

si_si_si
autor
30. nov 2016

Už si nezehlim asi 2 mesiace nelakuje nefenujem negelujem len obcas kokosovy zabal @denisa098

jankalukasova
30. nov 2016

@si_si_si no tá zmena, ktorú si urobila je dobrá... akurát nemôžeš čakať, že to bude vidno zo dňa na deň.. žiadna vodička ani aktivátor T vlasy do rána nevyliečia. Zmier sa s tým, že to môže trvať aj rok dva, kým sa z toho vyhrabeš. Ja som si vlasy zničila častým umývaním. Dala som sa ostrihať a vlasy boli najkrajšie čerstvo vyfúkané a vyčesané.. lenže to nie nič pre moje vlasy ako som pochopila, po pol roku som ich mala ako slamu... teraz ich nechávam rásť, ale stále sa musím zbavovať suchých koncov... u mňa pomohlo prestať umývať. Teraz umývam raz za týždeň maximálne 2x (aj to len keď niekam ideme) Inak idú do gumičky.

stanulienkat
30. nov 2016

revalid

balazovaj
30. nov 2016

@si_si_si Ja by som Vám doporučila tieto prípravky prírodnej kozmetiky, ktoré aj sama používam + vlasy naozaj umývať 1-2 x za týždeň a samozrejme je dôležité pravidelné a dlhodobé používanie, ja používam už cca 6 mesiacov a kvalita mojich vlasov je musím povedať super.
http://jane.sirael.sk/kozmetika-konopna-kozmeti...
http://jane.sirael.sk/kozmetika-konopna-kozmeti...
http://jane.sirael.sk/kozmetika-pletove-oleje/8...
Určite stojí za to vyskúšať túto kombináciu

deltaa
30. nov 2016

odporucam si kupit hennu a nechat aj 2 hodiny na hlave a kup si sampon Syoss repair therapy (cierna flaska s oranzovymi napisom) na suche a znicene vlasy, ono v tomto sampone je kopec chemie ale tie vlasy vyzeraju perfektne po nom ale treba si ho dat dost na ruku

bee_1
3. dec 2016

ODporucam sampon alebo tablety revalid, mne to naozaj pomohlo, sice asi po dvoch mesiacoch ale videla som zmenu, je to dost drahe akoze ale oplatisa investovať, ja som mala aj zlavu ked som nakupila cez http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/
bolo to o nieco lacnejsie