Čo na kašeľ?

2. jún 2023

Ahojte, začiatkom mesiaca Máj som bola chorá a mala som zápal horných dýchacích ciest. Mala som antibiotiká Sumamed potom mi to prešlo a bolo dobré. Koncom mesiaca som mala anginu a tiež som dostala antibiotiká Sumamed. Je v poriadku, že za jeden mesiac dvoje také isté antibiotiká, aj keď na niečo iné? 😒 No, idem k veci. Angína prešla a aj antibiotiká som dnes posledné užila len mi to prešlo do kašľu. Zo začiatku klasika suchý a teraz taký vlhký s hlienmi, ale ťažko vykasliavam. Dávam si mucosolvan. Aké čaje by ste mi odporučili alebo, čo také na ten kašeľ? Ja mám taký kašeľ, že ma ide zadusit. V noci akonáhle zaspím, tak mi je z toho kašľu až na vracanie. Zažili ste to? Čo vám na to pomohlo? Ďalšie antibiotika už nechcem 😢. Teraz ma ani hrdlo neboli, ani teploty nemám len ten škaredý kašeľ :/

mirkava
2. jún 2023

No môj syn to tak máva a vraj je to nejaká alergická reakcia, potom ten kašeľ. Dostane Ventolin na rozšírenie priedusiek.

luccija
2. jún 2023

Áno, muž to teraz mal.Dostal Sumammed a antihistaminiká a Trifed.Mozes mať zadnú nádchu a to tá Ta dráždi na kašeľ on 4 noci spal v polosede.Vela pi tekutín

ada_alica
2. jún 2023

Skús tymianovy čaj utíši kašeľ